JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ukratko o bendu.

Go down 
+6
Quetim
Mai Mai-chan
Danny_Akumu
「wasabi.」
Cossette
Minami.
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeMon Feb 16, 2009 8:56 am

Ukratko o bendu. Screw_397


Grupa je formirana 2006., sastavila je od 4 chlana : Byou vokal(ex. Toge de JOKER), Kazuki (ex. Clover) i Manabu gitara, Yuuto za basom (ex. UJ de JOKER i ex. YU-TO de gossip ), i Jin bubnjar(ex.LIVING DEAD ).U junu 2007 dodaju josh jednog chlana:Manabu-gitara.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Feb 18, 2009 3:53 am

Bezveze.

Kako su samo bili dobri u `Raging Blood`-u ...
A pretvorili su se u kopiju the GazettE ....

Blaaaahh......
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Feb 19, 2009 12:55 pm

meni su oni skroz oke :\
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
「wasabi.」




Broj komentara : 159
Age : 108
Location : Tokyo-shi
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Mar 18, 2009 2:46 pm

potpis, za rang su mi jachi od An cafea, po meni. xD
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 9:47 am

meni su oni skroz ok
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:01 am

def bolji od An cafe
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:39 am

Mimi-chan (citat):
Bezveze.

Kako su samo bili dobri u `Raging Blood`-u ...
A pretvorili su se u kopiju the GazettE ....

Blaaaahh......

Slazem se. Mada ni posle toga nemaju lose pesme.

E, a zasto uporedjujete An Cafe i SCREW? XD To su potpuno dva razlicita banda. XD Ali TOTALNO razlicita.

Byou duuusa <33333
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 11:47 am

A ja mislila da sam jedina koja smatra da previshe skidaju Gaze-fore. Izgleda da ipak nisam prolupala xD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 11:53 am

Yucuko Chan (citat):
A ja mislila da sam jedina koja smatra da previshe skidaju Gaze-fore. Izgleda da ipak nisam prolupala xD

Ali uglavnom vecina jrockera se kopira. Mislim ne kopiraju se bukvalno nego uzimaju fore jedni od drugih XDD
Cak je bilo i price o tome da se Kyo i Ruki medjusobno kopiraju.
Obicno ti ,,normalni'' jrockeri prate najnoviju jrock modu XD Eto recimo sad svi nose tigrasto, pa su nosili pantalone u raznim bojama... Dunno... Ali ipak su nekako svi ,,svoji''
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:00 pm

Ma znam da se svi medjusobno kopiraju ali usled svog tog kopiranja svi su na kraju originalni. Ali, Screw malo previshe liche na Gazetto. U tome je stvar.
A to za Kyo-a i Ruki-a, ne znam ni kako je pricha pochela ni kako ide a i bash me briga. Dodushe, oni mi ne izgledaju kao copy-tipovi ali sve mi je jedno.
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:04 pm

Quetim (citat):
Yucuko Chan (citat):
A ja mislila da sam jedina koja smatra da previshe skidaju Gaze-fore. Izgleda da ipak nisam prolupala xD

Ali uglavnom vecina jrockera se kopira. Mislim ne kopiraju se bukvalno nego uzimaju fore jedni od drugih XDD
Cak je bilo i price o tome da se Kyo i Ruki medjusobno kopiraju.
Obicno ti ,,normalni'' jrockeri prate najnoviju jrock modu XD Eto recimo sad svi nose tigrasto, pa su nosili pantalone u raznim bojama... Dunno... Ali ipak su nekako svi ,,svoji''

Kyo iz Dir en Grey??
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:06 pm

Da, taj Kyo
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:06 pm

Meni ne lice.
A mozda ,,lice'' jer su oba benda potpisala ugovor sa istom kompanijom - PSC sto je opstepoznato. I mozda PSC ,,zahvteva'' takav stil. Jer mislim, iskreno, Gazetto nekako vuce slavu i vadi kompaniju od ne-popularnosti.
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 12:20 pm

Pa logichno je da Kyo ne kopira Ruki-a,i kako mozhe Gazette da ih vadi kada su Dir en grey opshte poznato popularniji
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:31 pm

I <3 Mao (citat):
Pa logichno je da Kyo ne kopira Ruki-a,i kako mozhe Gazette da ih vadi kada su Dir en grey opshte poznato popularniji

Well, iskreno bas me briga ko koga kopira. Procitala sam negde da Ruki-Kyo kopiraju se XD I samo prenosim. Boli me, iskreno. Volim oba benda i to kopiranje na kraju ispadne svoje nekako.
I oba banda su internacionalno poznata tako da... Mozda je Diru malo vise ,,evropski'' da tako kazem, ali dobro. Briga me za njihovu reputaciju, vazna je muzika. I SCREW, bogami. Byouuuuuu!
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 7:57 am

Potpisujem ovo:

Citat :
A mozda ,,lice'' jer su oba benda potpisala ugovor sa istom kompanijom - PSC sto je opstepoznato. I mozda PSC ,,zahvteva'' takav stil. Jer mislim, iskreno, Gazetto nekako vuce slavu i vadi kompaniju od ne-popularnosti

i ovo:

Citat :
Well, iskreno bas me briga ko koga kopira. Procitala sam negde da Ruki-Kyo kopiraju se XD I samo prenosim. Boli me, iskreno. Volim oba benda i to kopiranje na kraju ispadne svoje nekako.
I oba banda su internacionalno poznata tako da... Mozda je Diru malo vise ,,evropski'' da tako kazem, ali dobro. Briga me za njihovu reputaciju, vazna je muzika. I SCREW, bogami. Byouuuuuu!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:30 am

ne znam meni nekako djeluje da niko nikog ne kopira
dobro mozda je moda slicna ali ipak su svi jedinstveni
ancafe, gazetto, alice nine, nightmare itd. svi furaju neki svoj fazon i u izgledu i u muzici
mislim da te price o "kopiranju" provlace antifanovi
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:06 pm

Pa to, mislim vk kao stil ima svoju modu koju svi prate ali svi su svoji.
Ali Screw zaista previshe lichi na Gaze.
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:14 pm

ok ti sigurno bolje znas od mene
ja Screw nisam josh slusala a ni gledala Cool
odoh da pogledam malo njihove stvari
pa cu ti reci shta mislim
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 1:39 pm

eh ovako IZVJESTAJ haha:
ne pretvaram se da sam neki strucnjak za Gazetto tek sam ih skoro pocela slusati
ali meni Byou opasno shmeka na Rukija, a to mu stvarno NE TREBA
momci su nadareni i to se vidi odmah
Byou ima lijep glas i mogao bi ga bolje iskoristiti a ne da zvuci ko da ima rak grla
isto sto se izgleda tice nek se okani cipkanih rukavica sa prstenjem i sl. moze on puno bolje
sociva ... OMG pa da je bar stavio dva ista ovako djeluje frljavo i ruzno (bar meni) a momak je lijep shteta
i sad sam skuzila da je avi kod Quetim iz njihovog pv Death door ;)
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 4:31 pm

E, da, kod te VK mode jedno vreme su skoro svi nosili one gusarske poveze preko oka. Ruka iz Nightmare, Kanon/Teruki i jos neki, ne mogu da se setim/ne znam imena XD

@ Ina
Volim oba banda. Samos to je Gazetto na prvom mestu a Screw na cetvrtom. Ja se ne preopterecujem izgledom, sta vise, briga me. Vazna je muzika. A Screw ima jacu muziku od Gazetto i u nekim trenucima (bes, doba tuge ali iscezlo posle slusanja panka - Hladnog piva i tada sam hyper. I slusam Screw.XD) mi vise lezi da slusam Screw.

Jeste, Byou i Ruki su slicni. Al' sta cu, obojicu volim <3 XD
Kad sam odgledala Gather roses, koji je inace jako dobar spot i mislim da je to prvi put da se jrockeri pokazu u takvom svetlu, i videla Byoua sa onim krznenim, crvenim pantalonama, crvenom rukavicom, lepim prstenjem i onoom perverznom kosuljom tako mi je licio na nekog, koga zacudo nisam mogla da se setim.
Btw, takodje sam i primetila da imaju slicne pantalone - Ruki & Byou. Ali Gather roses je izasao pre Distress and Coma... Al' dobro. Fangirisanje je zabavno, ali mi je muzika uvek na prvom mestu.

Sto se tice sociva, budjava sociva kako volim da ih zovem, izgledaju mi jako privlacno i je*ozovno. Pojela bih ih. I izgledaju lepo. Meni bas i ne izgledaju frljavo i ruzno vec nekako vise VK. Mada, ako cemo iskreno, malo ko danas zadrzao te neke osnovne osobine VK-a. Svi su nekako prenormalni i izgledaju kao neke tetkice sa mnogo laka na kosi. Po mom misljenju, Hitsugi je jedini (mozda ih ima jos) koji je nekako VK. Mada, ko sam ja da sudim...

Ne kazem da Screw kopira Gazetto, ali nisam ni sugurna da ga ne kopira. Uostalom ne postoje samo dva banda na VK sceni. Ima jos njih dosta..
Recimo meni onaj lik iz Pencillina jako lici na Byou-a i Rukija

I u nesto sto sam 100% sigurna - ne kopiraju se u muzici.
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:08 pm

Mojne mi dirate sochiva da vas ne lemam !
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 2:56 am

@ Quetim
sinoc mi je komp neshto zezo tako da sam uspjela pogledati samo Death Door sad sam pogledala Kairos i pjesma je zakon bash su super
shto ti kazes mozda josh bolji od Gazetto ali nisam preslusala sve od jednih i drugih tako da ne mogu da sudim
Byou gomennasai Embarassed
povlacim ono za glas, rukavice i sociva
i josh neshto Quetim upravu si Death Door je izasao prije Distress and Coma so mozda je bilo obrnuto
al na kraju nije ni bitno oba su benda dobra i volim ih
Gather Roses haha dobar spot, totalno drugachiji i obavezno ne gledati kad su roditelji i mladja publika skupa s tobom Ukratko o bendu. 572148
a kraj Ukratko o bendu. 307295 bash sam se ismijala

@ Mimi-chan
poshtedi moj ne tako nevini zivot lol!
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 3:51 am

@ Ina

Kairos je jako dobra pesma. Nekako drugacija, i bas mi se svidja ^^ Spot sam na dve-na tri odgledala, i ne secam ga se. XD Znam da su tu sa novim lookovima i tu izgledaj bs jbzovno. Byou I kazuki bas strava tu izgledaju <3

Obavezno preslusaj, sjajni su! Oba benda

Sto ne gledati Gather roses? XD Neka se zacude XDD

Ne tako nevini zivot ahahahahah!!

@ Mimi-chan
Pridruzujem ti se XD
Na vrh Go down
Izzy-chan

Izzy-chan


Broj komentara : 99
Age : 29
Location : Ikebukuro
Registration date : 2010-07-10

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 7:34 am

Un.
Mozda izgleda kao da kopiraju Gazette, ali ih ne kopiraju. o.O
Ako lice jedni na druge to nije kopiranje. Ima dosta bendova koji lice jedni na druge.
Elem, ovo za sociva mi je zapalo za oko. Meni su sociva jebeno kul *_* i uopste nisu ruzna. -.-"
Na vrh Go down
Sponsored content





Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ukratko o bendu.
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: SCREW-
Idi na: