JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Cosplay.?!

Go down 
+6
Quetim
HaRu-ChAn
K99Rainbow
Cossette
Meev^^
Minami.
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 8:12 am

Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 2:49 pm

Znam. To mi je prekawaii!!! :3
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 3:13 pm

Cosplaaaaaay !!!!!! Jej !
I`m a cosplayer ^_^
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeSun Feb 22, 2009 3:15 pm

rly?^^

imash neke slike?Smile
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
K99Rainbow

K99Rainbow


Broj komentara : 16
Location : Belgrade
Registration date : 2009-02-16

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 3:45 am

nema kod nas pravih cosplayera.
pobogu,ne možete očekivati da to u srbiji zaživi -________-


ko pokušava da bude neki cosplayer je apsolutno fake i nema pojma da se obuče
in your face.
skoro sam bila na onom cosplay party-ju u DOB-u i tu su bili samo jadni weeaboo-ovi
niko nije imao dobar kostim,a svi su bili obučeni u iste likove što znači-50% L i Misa Amane iz Death Note-a,50% neki debili iz Naruta.
Na vrh Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 4:56 am

Chek, ti reche da imash vrlo malo godina... Otkud ti onda na Colsplay partyiju? xD
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 8:04 am

@Ypsilanti. :
Yep, ali ne volim da ih kachim po netu >_<

@ K99Rainbow :
Duh....daj, ko da smo shugavi jer smo iz Srbije... A shta ti mislish, koje trebash da si nacionalnosti da bi bio cosplayer ??
Ima puno Japanaca koji, i pored toga shto na svakom uglu imaju prodavnicu sa kostimima i tim zezalicama, izgledaju OCHAJNO ... -_-
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeMon Feb 23, 2009 10:20 am

Citat :
"Mimi-chan"
@ K99Rainbow :
Duh....daj, ko da smo shugavi jer smo iz Srbije... A shta ti mislish, koje trebash da si nacionalnosti da bi bio cosplayer ??
Ima puno Japanaca koji, i pored toga shto na svakom uglu imaju prodavnicu sa kostimima i tim zezalicama, izgledaju OCHAJNO ... -_-

OU JEA.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
K99Rainbow

K99Rainbow


Broj komentara : 16
Location : Belgrade
Registration date : 2009-02-16

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 3:31 am

@ Meev^^

nemam baš toliko malo >X)

@ Mimi-chan

yeah,ali ne vrti se u japanu sve oko cosplaya,zapravo,tamo su ti cosplayeri kao ovde likovi koji izlaze u Undervorld(ali ti to verovatno već znaš).
i ljudi odavde bi te svakako gledali popreko kada bi ulicom išla obučena kao Mana iz Malice Mizera (na primer),svi vi govorite da vas je baš briga šta drugi ljudi misle,ali probably bi se pojavili i neki hejteri koji bi vas maltretirali-nešto kao aniti emo crew serbia.
nisam rekla da smo šugavi zato što smo iz Srbije,ali pokušavam da kažem da svaka zemlja ima nešto svoje.
to je isto kao kada bi ovde došao jedan lik i odjednom počeo da propoveda šintoizam.
živimo u srbiji,a tu nema ničega ni nalik nečemu što se nalazi u japanu,a ti sa svojih vrh 20 godina ti ne možeš ništa da promeniš :S
i dalje je sve to kod nas relativno novo.


ne bacam hejt :3
hail 🐷
Na vrh Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeTue Feb 24, 2009 11:42 am

Ma to shto si sada napisala je sve tachno, ali nema nikakve veze sa ovim :

K99Rainbow (citat):
nema kod nas pravih cosplayera.
pobogu,ne možete očekivati da to u srbiji zaživi -________-


ko pokušava da bude neki cosplayer je apsolutno fake i nema pojma da se obuče


A ja sam na to odgovorila...


-_-
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 12:06 pm

Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
HaRu-ChAn

HaRu-ChAn


Broj komentara : 38
Location : Soul Society
Registration date : 2009-04-01

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 1:08 pm

ae pa sta ako nemamo full kostime??pa nije ni u tome fazon da sve narucimo i eto ti...a i cilj nam je da se zabavimo,msm po meni...aaa sta pa kod nas prikazuju 2-3 anime,pa otkud ljudi da znaju da to postoji???niko nema pojma...ali japan je sve poznatiji,pa ce uskoro i kod nas ^^ ako zelimo cos,nek bude cos!!!=333 ne mora da bude savrsen,a nece ni ovi obicni XD(tj nejapanfanovi XD lol) dolaziti,a mi uglavnom znamo sta radimo...O__o
pa ne vidim razlog zasto je cos tako jadan....
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 1:21 pm

Znam da je kod nas bio cos u NS-u i u Krusevcu/Kragujevcu ako se ne varam. Cekam Nis, pa idemo ^^
Kao sto je HaRu-ChAn rekla, nije sve u tome da narucimo.
Gledala sam po DA slike sa cosplay-a (Naruto, tacnije D:) i koliko sam primetila cak su i perike narucene =/ To je ruzno...Svidja mi se nesto ovako slika (nije tesko napraviti sam)
A jos ruznije je kada se debeli ljudi ,,maskiraju'' u Sakuru, Rukiu ili nekog anoreksicnog XD
Ako bude bilo cosplaya u blizini mog grada (Sokobanja <_<'') bicu Yuffie ^^ Omg, kako volim tu curu lol

Cosplay.?! 004b
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeThu Apr 02, 2009 11:30 pm

K99Rainbow (citat):
nema kod nas pravih cosplayera.
pobogu,ne možete očekivati da to u srbiji zaživi -________-


ko pokušava da bude neki cosplayer je apsolutno fake i nema pojma da se obuče
in your face.
skoro sam bila na onom cosplay party-ju u DOB-u i tu su bili samo jadni weeaboo-ovi
niko nije imao dobar kostim,a svi su bili obučeni u iste likove što znači-50% L i Misa Amane iz Death Note-a,50% neki debili iz Naruta.

1. Grow up.
2. Za prvi srpski cosplay (ako mislish na onaj letos) ono je bio veliki pomak i bio je sasvim fino posecjen, ako ti se ne svidja shta nashe udruzhenje organizuje nemoj ni da dolazish, ali pljuvati necjesh!
Bio je i drugi "Bleach" cosplay povodom premijere prve dve epizode Bleacha koje smo mi za vas prevodili meseima i zheleli smo da taj dogadjaj ulepshamo.
Bicje na leto josh jedan cosplay u Beogradu, pravimo ih svakih 6 meseci.
3. Weeaboo je doshao da mi pricha o weeabooima >_> c c c c c...
4. Kostimi su bili sasvim pristojni za budzete ljudi koji su dolazili, morash shvatiti da nisu svi mamini i tatini sinovi da trazhe pare da sashiju neshto
5. Ko si ti da sebe kvalifikujesh kao osobu koja mozhe da odredi ko cje biti fake ako uradi cosplay?
6. Cosplay se ne odrzhava samo u Japanu vecj dugi niz godina i ne nalazi se samo u Japanu, tako da je i ta izjava netachna.
7. Kao shto je Haru chan rekla: "cilj nam je da se zabavimo"
Bitan je provod, upoznavanje ljudi koji vole isto shto i ti, a ne ko je sklepao bolji kostim.
8. Ako nemash shta pametno da napishesh... nemoj ni pochinjati, ok?


Da, bacam hejt zato shto si ogranichena osoba.


Case closed.
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 1:41 am

keiki kad che biti u bgu?msm zna li se? ^^
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 2:43 am

KEIKI !!!!!!
Ko organizuje te cosplayove u Srbiji ??????? Aaaaaa !!!! SVAKIH 6 MESECI ??????
Aiiii na leto josh jedan ????? Obaaavezno mi kazi, mooooram da dodjem !!!!!!!!!!!!
Znachi proshli kad je bio ja sam saznala 3 dana posle !! {{(>_<)}}

btw, usvoji me
Na vrh Go down
HaRu-ChAn

HaRu-ChAn


Broj komentara : 38
Location : Soul Society
Registration date : 2009-04-01

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 7:22 am

XD haha paaa keiki i ekipa =33 *klanja se keiki* ae da keiki vi prevodite bleach???ma svaka vam cast *o* <33 super je sve ^w^ ii hvala sto ste bas bleach odabrali *o* *<3 ih ^w^* aah i ala si mi stroga Cosplay.?! 716129 XD haha ali luvam ^^ pa kad si u pravu...-.- yay cos!!!!!!!!!!!!!!!!!X333
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:18 am

HaRu-ChAn (citat):
<33 super je sve ^w^ ii hvala sto ste bas bleach odabrali *o* *<3 ih ^w^* aah i ala si mi stroga Cosplay.?! 716129 XD haha ali luvam ^^ pa kad si u pravu...-.- yay cos!!!!!!!!!!!!!!!!!X333

Potpisujem D:
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:24 am

Pa, imam i ja pravo na svoje mishljenje, koliko god strogo bilo XD

Da, pa.... poshto je proshli cos bio poprilichno posecjen, odluchili smo da ih organizujemo dva puta godishnje ^^

Josh uvek nismo odredili tachan datum, ali planira se da bude u julu. Sve u svemu, javljacju sve novosti povodom rada nasheg udruzhenja, tako da cjete 100% biti informisane :3
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:31 am

Neeee, likovna kolonija T_T Mada to traje nedelju dana i preseci cu vene ako bude cosp bas kada i ono scheisse. Mada jos nisam ni upala D: XD

Btw, a jel se organizuju samo u BGu ili i u jos nekim gradovima?
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:42 am

Da, samo u BG-u organizujemo...

Ipak, glavni grad i svi koji organizuju su iz BG-a... a i ljudima je lakshe da dodju u prestonicu nego npr. iz Nisha chak do NS-a ili Subotice da idu i sl.
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:44 am

Ja sam cula da je bio u Krusevcu/Kragujevcu i NS-u. Za NS i shvatam, ali za jedan od ova dva grada =/

Edit: A, jel ce taj u julu cosplay biti sa odredjenom tematikom ili onako, svako se ,,maskira'' u sta zeli ?
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 12:14 pm

Mislim da je bolje bez tematike, jer ipak, ovo je novo.
Svima ce biti mnogo lakshe.

Keiki, bleach prevod je super !!
Znachi ide lepo, na vreme, a ne ono, izadje text 5 sec. pre neko shto lik otvori usta... -_-
U pochetku sam za prevod `shinigami` - `andjeo smrti` bila sve u fazonu `wtf je ovima??` , ali jeste mnogo lepshe nego `Bog smrti` .... Nekako ni ide...

Aaaa i super shto ste stavili originalan zvuk, znachi mrrrrrzim sinhronizovana sranja....
Na vrh Go down
Rion

Rion


Broj komentara : 17
Registration date : 2009-04-01

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 12:58 pm

ja i frendica smo radile cosplay za vrijeme mackara, bila dobra prilika XD same smo sile stvari...
al bi bilo dobro doci na cosplay u BG... mozda i dodjem, keiki, samo javi! Smile
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 1:01 pm

juu ja ne znam shta bi bila.
niko nema kosu kao ja xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Sponsored content





Cosplay.?! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Cosplay.?!   Cosplay.?! Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Cosplay.?!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Cosplay -da LOL thread-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Japanese Stuff :: Fashion-
Idi na: