JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Fact about me

Go down 
+12
waii
Ina
Danny_Akumu
Rion
HaRu-ChAn
Keiki
Quetim
Meev^^
Mai Mai-chan
Cossette
Minami.
「wasabi.」
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next
AutorPoruka
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:37 pm

FAM: tako ja zovem spavanje ... uvijek se totalno smorim, tako da ne zaspim vec padnem u komu Very Happy

stvarno volis pivo? ja ne bash ... i jedan tip je pokusao da me impresionira time sto se napio ko letva ... bio je odmah eliminiran Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

nemoj se zamjerati vjereniku ... pij vino, a i to je alkohol ... hoces limunadu lol!
FAM2: bash sam bezobrazna
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:44 pm

Eeeeeeeeeeee,i ja tako za spavanje kazem,zato sam te i pitala Very Happy

FAM: pa pijem ja pivo,od kad sam zavrsila u hitnu od votke (rekla sam,tad i vise nikad,ali stvarno NIKAD) smanjila sam,ali pssssssst,moj verenik za to ne zna,znas da on ne pije i ne pusi,dusa moja... Very Happy ni vino ne podnosim,jednom sam malo preterala,tako da mi je limunada ok Very Happy


FAM2: U poverenju,moj verenik to voli,e sad sam stvarno i ja bezobrazna
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 4:02 pm

e pa dobro bar se trudish ... a Satoshi je stvarno sladak ... nemoj me pogresno svatiti Razz to mi se bash svidja kod njega ne pije, ne pushi ... cute totalno, a ne ko onaj moj pjandura okorjela, lafo prestao pusiti a svaka mu druga slika sa cigarom u ruci, samo se bije ... bad boy No ... a sad i ja zezam, zato mi se i svidja jer je u sustini velika maza

FAM: ja sam u startu ovisnik o svemu (kod mene ti je ona ili cijela cokolada ili nish, ne mogu ja da se patim samo sa jednim redom)

FAM2: volim rum i sve od ruma Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 10:37 am

ma ne shvatam te pogresno,pa bio bi mi bedak da ne gotivis rodjenog kuma lol!
a pa ok,to sto ne pusi mi se kod njega zaista svidja ali me nervira kad on meni kenja zbog mog pijancenja bla,bla lol!
a pa ti opasni su najvece maze,mekani kao karamele Very Happy
Cek,jel on bese robuje markiranom odecom? lol!

FAM: Koja si ti izelica lol!

FAM2: Upravo sam objasnjavala drugu kako je lep japanski,samo me je belo posmatrao lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 11:28 am

tacno mi smo sada rodbina, moram ga malo zagotiviti Fact about me - Page 13 582172

e moras ga svatiti, a pijancenje bash i nije zenstveno, to ja i sebi pokusavam da objasnim Very Happy

Mislish na Gackta? Hai 100%

FAM: tacno znam na shta mislis, ja to zovem pogled teleta Fact about me - Page 13 572148
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 11:41 am

Pa da,ali mora i on mene neki put da skonta,ipak sam ja mladja (ok,ne puno hehe) od njega lol!

Da bas na njega Very Happy Al covek nosi uvek dobre naocare lol!

FAM: A on je i tele,i buduci policajac,ubicu ga,moram da mu pisem neku tabelu,zauzvrat ima da slusa moje zvocanje o Japancima lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 11:57 am

Naravno, ako hoce da mu se smilujes i kazes DA mora da bude dobar lol!

Je cinjenica i nosi dobru odjecu, pogotovo u zadnje vrijeme mu se ukus popravlja ... a prestao je da nosi javno uske kozne tole - na moj zahtjev
Very Happy ipak je to samo za moje oci hehe

mozda da ga ipak postedis, mozda ti zatreba da te izvuce, ako budes i ubuduce pijancila Very Happy Very Happy Very Happy

FAM: smrzavam se
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:03 pm

haha,i dobro sto si mu zabranila,mislim,budi ti lep brate,ali ti si OZENJEN covek!!! Very Happy

Ma vadio je on mene iz raznih sranja,siroma,zivi blam ga je pojeo kad sam od votke zavrsila u hitnoj,sorry pile moje...

Ina,obuci se lol!

FAM: Mrzi me da zivim,ko ce posle u kafe,uf...
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:17 pm

haha e to je dobro receno, svaka cast lol! lol!
e pa sta si ti radila?? koliko si votke popila baaakaaa ????

FAM: obucena sam sto je najgore, 3 majice na meni
ma u Sarajevu je uzasno zahladnilo, a grijanje jos nije pocelo, cijeli grad se smrzava Fact about me - Page 13 157549
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:27 pm

joooooooj,pila sam neku sugavu votku sa drugaricom,kod nje kuci,i na prazan stomak popila vise od pola flase... Jos kad mi Satoshi reko da me one setre tovarile u stilu da mi to ne prilici... Kako se samo drao na mene...

Najbolje resenje je da zoves Gackta da te ugreje Very Happy Very Happy Very Happy

FAM: U bre,i meni hladno sad,i ovde pala neka kisa...

FAM2: Masna mi kosaaaaaaaaaaaaa!!!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:41 pm

Pa ima i pravo ipak si ti SATOSHIJEVA vjerenica ... moras da pazis kako se ponasas lol!

Definitivno najbolje rjesenje thanx Very Happy

PA OPERI JEEEEEEEE!
FAM: ma samo te zezam, ako ces napolje nemoj ... iako ja uvijek operem kosu, osusim i odmah napolje
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:46 pm

da,da,moram,sad i te kako pazim,ne smem onim fanovkama da dam nekih tamo povoda,uuuuuf,majku ima njihovu!!!

FAM: Mrzi meeeeeeeee,mislim da cu izaci sa masnom kosom lol!

Hmmmm,to vise da ti se ne ponovi,Gackt je poslovan covek i ne znam hoce li moci da bude non stop kod tebe u bolnici Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 1:30 pm

je ...pazi se ... a fanovke treba pobiti ... samo cekaju da mi napravimo pogresan korak, ali nacekace se haha lol!

FAM: volim slag, mislim da cu ga napraviti, da i tebe racunam??? Very Happy

tako je jako neodgovorno od mene lol!
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 2:21 pm

FAM: stalkachu miyavija posle ovog koncerta svuda :O
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 2:44 pm

FAM: apsolutno se slazhem s Minami xD
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 8:56 pm

JA ne pravim pogresan korak sto se SATOSHIJA tice lol!

FAM: Moze slag,posle ovog piva... lol!

FAM: Samo vi nama stajte na muku lol! Dajte bre vise te slike Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 8:25 am

Fam: nema slika nisu nam dali da slikamo,msm imam sliku bine i ispred hale xD
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:07 am

E jbg Sad Ej,a znaci bio madness,a??? Very Happy Kakav je uzivo,jel ste bile blizu bine??? Very Happy

FAM: I'm so happy Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:10 am

U 2 redu a pred karaju i na prvom jer je dosta njih padalo u nesvest...Uzhivo je prelep milion puta lepshi nego sa slika prelep,a pipnule smo ga kada wse popeo na ogradu <3 <3 <3 bilo je ludilo
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:14 am

aaaaaaaaaaaaaaa Fact about me - Page 13 307295 Koji feeling,brateeeeeeee Very Happy Very Happy Very Happy Ja kad bi ga pipnula,nikad ga ne bi pustila,kako ti nisi pala u nesvest? lol!
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:22 am

Pa zato shto smo Minami i ja imale dosta hrane i vode poshto smo doshli oko 5-6 ujutru ispred hale,a te male nisu....
A kad sam gapipnula zamalo da tada nisam pala u nesvest i kada sam chula Superhero pala sam u trans
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:27 am

Vau,vau,VAUUUUUUUU Fact about me - Page 13 307295 Vi ste se bas opremile lol!
Koliko dugo je pevao? Jaooooo,ocu i ja da vidim uzivo onu sweet facu,ocu da vidim one njegove pre,prelepe ruke,mmmmmmmmmmm Fact about me - Page 13 37104
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:37 am

Pa oko 1 h i 45 min tako nekako xD
a opremile se nego shta 13 h smo chekali u redu za to treba puno hrane xD
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:45 am

U,pa dosta je i pevao,bas je dusaaaaa Fact about me - Page 13 682318 Jaooooooo,ja kad bih ga uzivo gledala dok peva Nowhergod,aaaaaaaaa Fact about me - Page 13 682318

Samo na hranu mislite,salim se bre Razz

FAM: Bas mije drago sto vam je bilo tako extra,nadam se da cete opet tako,a i ja,ako se nekad budemo nasle na istom koncertu,ako vidim u prvom-drugom redu dve ludace znacu ko su hehe lol!

FAM2: A Miyaviiiiiiiiiiiiiiiiiiii...
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 2:14 am

Jaooo Mai prestani vishe Iki ce totalno da poshizi (ako je to uopste moguche) lol!

NE mogu da vjerujem NISU vam dali da slikate ... pa shta je tim ljudima niste htjeli gadjati Miyavija vech slikati ... Boze sacuvaj ... iskreno nije mi zao zbog nas, vech vas dvije to bi vam bila uspomena i za pra pra unuke Fact about me - Page 13 342330 , a nama su to samo slike sa koncerta kao i bilo kojeg drugog Fact about me - Page 13 157549

Jao jesam se ismijala ... pa vi ste legendarne, znaci curke padale u nesvijest, ja sam previse narcisoidna da bih pala u nesvijest, pa makar to bio i Gackt lol!
svaka mu chast dugo je pjevao ... e Iki vidi shat pise na Wikipediji
Citat :
Miyavi expressed his strong desire in: "Russia, Italy, Macao, Dubai, Antarctica, India, Thailand, Indonesia, New Orleans, Mexico, Argentina, Croatia, Mt. Fuji."
ako dodje ja idem pa makar i mrtva

FAM: mislim da cu da obavjestim Satoshija za ovo pipanje ... Fact about me - Page 13 476215

FAM2: stavljam najnoviju sliku mene i Gackta, posh vi nemate shta Razz jesam bezobrazna lol!Fact about me - Page 13 Scan0010


Ina: komentar modifikovan dana: Wed Dec 30, 2009 12:30 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Sponsored content





Fact about me - Page 13 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 13 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Fact about me
Na vrh 
Stranica 13/24Idi na stranicu : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Fun Fun Fun-
Idi na: