JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Bou - Miku Kiss

Go down 
+6
Danny_Akumu
「wasabi.」
Quetim
Cossette
Meev^^
Minami.
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:00 am

hahahaha XD

pa ima da se nadje "objasnjenje" za skoro swaq pesmu,interwi i na youtube-u snimci (steta samo sto ugasise onoj dewojci account sto je imala swe titlowano Bou - Miku Kiss - Page 2 157549 )
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:09 am

Gazerox?
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 6:15 am

mhm ... tj swe su spamowali i pogasili Sad
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 7:54 am

Ma seratori <.< nerviraju me, ali necu opet o tome.
Pa da, ali nekad jednostavno ni nema objashnjenja. Mislim, neki lyrics su samo lyrics i nishta vishe, bez ikakve priche iza. Ali, umirem da znam prichu o Sugar Pain ako je uopshte ima O.O
A bilo bi lepo znati i pravi razlog Bouovog odlaska. T.T Jaw, kako bih volela da znam shta mala veverica sad radi
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:36 am

Da, da, Sugar pain, iako mislim da je sasvim jasan. Mada, malo me budi Bath room <__<''

Ne, Bou nije veverica, on je lizalica XD Pon je veverica ili skvirl
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:26 am

Bou je medenko mawiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Bou - Miku Kiss - Page 2 37104 Bou - Miku Kiss - Page 2 37104 Bou - Miku Kiss - Page 2 37104

ja sam trazila danima swe o njemu i nigde li nigde ne pise gde je on sad a ak uqcate njegowo prawo ime na googlu prwo se pojawi kao neki profesor na uniwerzitetu XD

mada sumnjam da je to on XD

ja nesto mislim da se on sada promenio,jedno wreme sam cak i 3powala da je Takuya ustwari preruseni Bou (ne pitajte zasto,bila sam prsla nacisto :S )... samo nek se pojawiii makar jedna njegowa slikaaa skorija Bou - Miku Kiss - Page 2 157549
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:31 am

*nYaPpy_DaNnY* thanx for replay znam da si trazila i zbog sebe al i mene je interesovalo anyway i ja se nadam da ce se pojaviti negdje
sto moja mama kaze steta sto izbacise onu curu, nije bila neka ljepotica al je bila bash kawai (bash je tako rekla ona zna sta je kawai)
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 11:13 am

no prob^^

aaa kawaii cura ^^

hehehhe kad bi ona znala da je to musko ^^

joj ma saw je meden *_*

hehehe ucis majq japanski ^^
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 12:08 pm

Da, bash shteta za nashu malu devojchicu, ne?

Jao, da, Bathroom. Bash sam o njoj skoro razmishljala. Kako bih volela da nadjem neki intervju o njoj *.*
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:54 pm

Ima delova u Bath room-u koji su prelepi! Ali prelepi, ali ne razumem onaj deo sa imenom i sa majkom though

Haha, ja sam jednom rekla kawaii majci, a ona: sta? sta si rekla? Sta to znaci? Kakvi Havaji? XD
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:27 pm

4 *nYaPpy_DaNnY* : moja mama zna vishe japanskog od mene

4 Quetim : haha Havaji e dobra je... ako si mislila na ono shto sam ja napisala evo da pojasnim
gledam ja neki dan spotove od ancafe sa mamom i zena fino skuzila da u ovim novim fali Bou
(za kojeg ona misli da je citiram: "poruzna ali totalno kawai cura")
pita ona mene gdje im je cura ja joj kazem da su je izbacili i da sad imaju 2 nova chlana.
ona kaze bash steta nije bila neka ljepotica al je bila kawai i simpa Smile
nadam se da sam sad bila jasnija
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:36 pm

Savrseno sam razumela tvoj post. Mada, eto i ja sam imala situaciju gde je ,,kawaii'' dosla u situaciju sa majkom, lol. Pa kazem sta se desilo jer si pomenula majku i kawaii, i ja se setila situacije sa mojom majkom i sa kawaii i eto XDD
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:50 am

Quetim (citat):
Ima delova u Bath room-u koji su prelepi! Ali prelepi, ali ne razumem onaj deo sa imenom i sa majkom though

Haha, ja sam jednom rekla kawaii majci, a ona: sta? sta si rekla? Sta to znaci? Kakvi Havaji? XD


hahahahahahhaha Bou - Miku Kiss - Page 2 682318 hawaji XD

ni meni Bathroom nie bas jasan :S


joj Ina blago tebi,moji ne wole japanski Sad
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 3:29 am

Nije mi jasno zasto mesaju kineski i japanski. Dobro, mesam ljude i ja. Ali ko ih ne mesa, osim njih samih?
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeFri May 01, 2009 12:54 pm

moja mama je nauchila hai, iie, konichiwa i kawaii. Bou - Miku Kiss - Page 2 582172
Mislim, i morala je da nauchi zbog mog neprestanog blebetanja na japanskom. xD Ono shto znam bar...

Fiddite offo shto je swatko --->
http://images.cjb.net/66789.bmp
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeFri May 01, 2009 4:18 pm

...a to bi biiiilii......??
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeFri May 01, 2009 4:48 pm

kanon i bou ak sam lepo widelaaa


duse male prelepe *_* Bou - Miku Kiss - Page 2 37104
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeFri May 01, 2009 6:16 pm

Ma kakvi. Pre bih rekla Ruki i tip iz mog odeljenja....
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeSun May 03, 2009 5:31 am

Da, Kanon i Bou spavaju. xD Debili. Bou - Miku Kiss - Page 2 682318
Ali slatki su. Bou - Miku Kiss - Page 2 582172
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue May 12, 2009 3:41 am

jesu *_*

kao neka decica mala*_*
Na vrh Go down
*~JPN_PrinceZX~*

*~JPN_PrinceZX~*


Broj komentara : 66
Age : 28
Location : with Reita :)) ;P
Registration date : 2009-05-26

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue May 26, 2009 6:10 am

kako su kawaii XD :DDDDDDDDD lol "zhwalawe'' xD loLZ mnogo su sweet Smile)) ziwo me interesuye shto ye Bou otishao.,.,,,.,.,. T__T
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue May 26, 2009 1:59 pm

Izgleda da niko ne zna razlog. xD
Na vrh Go down
[LAOI]

[LAOI]


Broj komentara : 165
Age : 32
Registration date : 2009-05-16

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue May 26, 2009 2:06 pm

Ma Bou je i dalje u bendu, zar se niste nikad cudili zasto Yuuki ne skida naocale i periku? xDDD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeTue May 26, 2009 3:43 pm

Lol.
Udaricu sebe sto ovo kazem ali Bou je mnogo lepsi od Yuukia XD
Na vrh Go down
*~JPN_PrinceZX~*

*~JPN_PrinceZX~*


Broj komentara : 66
Age : 28
Location : with Reita :)) ;P
Registration date : 2009-05-26

Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitimeWed May 27, 2009 5:15 am

xaxaxa pa yeste xD lolZ Bou ye taaako kJut :DD
Na vrh Go down
Sponsored content





Bou - Miku Kiss - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bou - Miku Kiss   Bou - Miku Kiss - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bou - Miku Kiss
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: Antique Cafe|Antic Cafe-
Idi na: