JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ukratko o bendu.

Go down 
+4
Quetim
Meev^^
*~JPN_PrinceZX~*
Minami.
8 posters
AutorPoruka
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeThu Feb 05, 2009 3:16 am

Ukratko o bendu. Alicenine


Alice Nine je primer J-rock benda,kombinuju teshke gitare sa pop-om,emocionalno pevanje i generalni uticaj rock muzike 80-ih,kao i visual kei izgled,ekscentricne kostime i frizure.Za razliku od nekih bendova kao npr UVERworld ili L'Arc-en-Ciel,nisu jednostavno dospeli na vrh listi direktno iz srednje shkole ili koledza.Alice nine su formirani 2004 godine od strane muzhicara koji su imali profesionalno iskustvo,okupljajuchi chlanove iz razlichitih bandova.Grupa je onda potpisala nezavisan ugovor i pochela karijeru,iduchi na turneje sa drugim bandovima i izdavajuchi limitirana izdanja singlova.Do 2006 Alice Nine su izdali 3 mini albuma i nastupali su po celom svetu i napori su pocheli da se isplachuju:njihove pesme Akatsuki i Ikuoku no Chandelier su postale uspeshne zahvaljujuchi animiranoj seriji Meine Liebe a njihov prvi LP Zekkeishoku je dostigao 4. mesto nacionalnih listi.2007 Alice Nine su pozvani da nastupaju na JRock Revolution festivalu u Los Angelesu a iste godine je singl Tsubasa postao rekord benda dostizhuchi 6. mesto na Oricon charts a njihov drugi LP Alpha takodje.Chak ni povreda gitariste Tora nije zaustavila bend i oni su nastavili turneju i izdali single Mirror Ball koji je koriscen za japanski film Aquarian Age.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
*~JPN_PrinceZX~*

*~JPN_PrinceZX~*


Broj komentara : 66
Age : 28
Location : with Reita :)) ;P
Registration date : 2009-05-26

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeTue May 26, 2009 6:03 am

oni su totalno CooL XD :DD nay bend ever,ever Smile)) a pre nisam mogle ni da sanjam da yosh neko slusha yapance :PPPpP :DD <3 <3 <3
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeTue May 26, 2009 1:56 pm

Shou i Hiroto su najkawaiii. xD
Spotovi mi se svidjaju, bar oni koje sam videla. Textovi su takodje sooper... Ne znam da li ih Shou pishe...?
Na vrh Go down
*~JPN_PrinceZX~*

*~JPN_PrinceZX~*


Broj komentara : 66
Age : 28
Location : with Reita :)) ;P
Registration date : 2009-05-26

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeWed May 27, 2009 5:37 am

ya mislim da da ye nekoliko,koliko su mi rekli,mada...nznm...mozda....zna neko? xD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeFri May 29, 2009 10:44 am

Ukratko o bendu. Alll

neu pic sa ponovog bloga ^^
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeFri May 29, 2009 10:56 am

jaoj jaoj kako je Shou medeeeeen Ukratko o bendu. 27723
Na vrh Go down
*~JPN_PrinceZX~*

*~JPN_PrinceZX~*


Broj komentara : 66
Age : 28
Location : with Reita :)) ;P
Registration date : 2009-05-26

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSat May 30, 2009 12:15 pm

kako ye kawaii! *.* <3
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSat Jun 06, 2009 12:00 pm

Necu da pisem ponovo... xD
Pon neprestano postavlja nove slike.
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 3:03 am

Da taj Pon ne preteruje malo? lol, just kiddin'
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSun Jun 07, 2009 3:27 am

Meni ne smeta lol
Na vrh Go down
Izzy-chan

Izzy-chan


Broj komentara : 99
Age : 29
Location : Ikebukuro
Registration date : 2010-07-10

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 7:46 am

Ujedam za njih x'D
Prvi japanski bend koji sam pocela da slusam.
I eto..jos uvek su prvi na listi [ali dele mesto s Gazette x'DD]

Alice nine. for life :3
Na vrh Go down
Heiwajima_Mayu

Heiwajima_Mayu


Broj komentara : 149
Age : 28
Registration date : 2010-07-11

Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 3:37 pm

Me loves them,slusam ih vec par godina,odlicni su ^^
Na vrh Go down
Sponsored content





Ukratko o bendu. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ukratko o bendu.
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: Alice Nine-
Idi na: