JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 official emo thread

Go down 
+3
Mai Mai-chan
Minami.
Cossette
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:42 am

VOOOJIM vas najvishe na svijetu (ne SAMO zbog ovog za emose al uglavnom lol! )
da se razumijemo nemam ja ama bash nish protiv njih al dajte ljudi budite realni svi mi imamo problema u zivotu i ne idemo da se ubijamo za prvu muhu koja je proletila pogresno.
da ih ne izdrzavaju starci i da se stvarno moraju suociti sa zivotom nebi imali vremena da se rezu. a Tokio Hotel hah i ja sam ih slusala i bila predmet mobinga cijele skole (dobro pokusali su da budem, al ja sam u Gacktovom arogantnom stilu - zato ga vojim poslala ih sve u p.m.)
da mi se docepati onog Billiya jadnicak da mu dam da neshto pojede posteno u zivotu na 1,88 cm ima 55Kg zalosno
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:56 am

Haha, volimo i mi tebe XDD
Oni su emotional XDD Imajmo mislost, nije ni njima lako. Ali sve je to faza kroz koju se prodje dok kazes *eks XD I trip obican

188? o_o On je veliki XD On je dzin uporedo sa Kyom i Rukijem haha.
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 6:25 am

hahahaha zamisli njih onako jedni pored drugog XD XD XD

owaj moze da ih pojede XD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 8:37 am

Hahahaha!!!
Ne, oni se vrv ne bi videli od Billove kose XD
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:14 am

ma ne bi se oni vidjeli zato sto bi morali snimati iz 2 kadra 1 Billov njih ne bi bilo ni na mapi, a 2 njihov - to bi bile njihove glave i Billova koljena official emo thread - Page 3 572148
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 10:34 am

hahahahahahahaha XD official emo thread - Page 3 682318 official emo thread - Page 3 682318

jaoj onaj bill No budi weliq kolicinu h8a u meni Suspect
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 12:19 pm

lol, jbt vrnem se sa sela i ne mogu da se snadjem po forumima XD

primetila sam da je neko spomenuo karirano ili tako neshto... ja volim (ali voooolim) crno bele kockice, i nosim takve stvari od kad sam pochela sama da se oblachim... i sada su i to uzeli da nose mamicu im !#$%^$%$%#!%$^... official emo thread - Page 3 157549

postacju emo zbog emasha......... idem da se sechem!

Spoiler:
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:55 pm

hahahhahhahaa da bre,kockice su njihowe... No

hahaha ma kockice su zakon!!!

i to sto kazete,onda su swi Skoti emo zbog kariranog XD XD XD
hahahahahahahahaXD

aaa nemoj,ne daj da te oswojeeeeeee!!!!!!!
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:22 pm

Pa karirano je PUNK a kockice su SKA
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:00 pm

Fakticki ne postoji neka podela, I believe. Sta je sa onim fenserima sto nose karirano/prugice/tufnice/i ostale dzidza-bidze a slusaju neko scheisse?

Postoje par pravca koja su ,,original'' i svi ostali tipa emo uzimaju od tih original pravca.
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:33 pm

Quetim (citat):
Fakticki ne postoji neka podela, I believe. Sta je sa onim fenserima sto nose karirano/prugice/tufnice/i ostale dzidza-bidze a slusaju neko scheisse?

Postoje par pravca koja su ,,original'' i svi ostali tipa emo uzimaju od tih original pravca.

ma BRAVO curo. ja lichno ne "pripadam" ni jednom pravcu noshim sta mi se svidja i kombinujem stvari kako hocu - sto uglavnom super ispadne. neche meni neko odredjivati sta cu nositi samo zato sto su kockice navodno emo
ma to su ljudi bez maste uhvate se kakvog magazina iskopiraju model od glave do pete. da ih same pustis ne bi znali sta obuci bounce
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:37 pm

Da, ili drugim recima se ne ogranicavas.
Meni je orman (ili ormar) pun nekih fensi stvari, ali jednostavno kad se sve lepo uklopi taaa-daa. I'm ,,freak'' bu hu
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:39 pm

hah pricaj mi o tome samnom je ista stvar
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:38 pm

Ina (citat):
ja lichno ne "pripadam" ni jednom pravcu noshim sta mi se svidja i kombinujem stvari kako hocu - sto uglavnom super ispadne.

Agreed official emo thread - Page 3 307295
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 5:40 pm

Eeee nisam tu nedelju dana i odma mi oskrnavite temu.
Scenesteri su gori od emosa. Ono, jedno... 97534248544759999 puta.

Msm emosi nerviraju samim svojim prisustvom i (ne)inteligencijom, a scenesteri sve misle da su neko i neshto i da su najbolji i najlepshi.... hhh... Tako im rekla mama ee.....
I misle da onda mogu da te biju. XD

O kako sam jednoj odrzala chas istorije, nece ga skoro zaboraviti. Ocu opeeeeet, zabavno je !!!!
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:38 pm

Ma neeeemoj taaaako, scene ljudi su BASH savrsaheni u svemu... kao ova riba XDDDD

https://www.youtube.com/watch?v=ctJuEETYTtQ&feature=player_embedded
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 3:02 am

haha moj komp nije izdrzao ovo sranje zaglavio se na pola pjesme
pjesma je u stilu Miley Cirus i Britney (valjda sam dobro napisala ako nisam nije me ni briga)
a izgled OMG ma moze ona za Grand parade fino bi se uklopila
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 3:57 am

Keiki (citat):
Ma neeeemoj taaaako, scene ljudi su BASH savrsaheni u svemu... kao ova riba XDDDD

https://www.youtube.com/watch?v=ctJuEETYTtQ&feature=player_embedded

Blog 27? o_o Pa one nisu scene, bar koliko ja znam.

Ovde nisu: https://www.youtube.com/watch?v=dDdybVROvMc
To im je kao prva pesma. I cula sam je na MTVu XD

Mada kako god.
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 7:49 am

ma nemam pojma shta je, znam da su mi zvuchnici plakali kad sam pustila to XD
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 8:15 am

hahahahahahahahaha joj one su UZAS ziwi ja sam slucajno skorije na njih naletela,pose jedne "pesme" sam bila gluwa pola dana Sad
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:52 am

Ouch.
Ovo boli.

E, trebalo bi da pochnemo da postavljamo upozorenja za ovakve linkove.


I oni njihovi smrdljivi sprejevi za kosu. hhh....
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 5:17 pm

hahahaha nisu to samo sprejewi to je citawa kolekcija ucwrsciwaca za kosu...ali meni su sprejewi ok^^
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 5:28 pm

Da, ali njihovi smrrrrrde.
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeFri Apr 24, 2009 9:06 pm

ja ne izlazim iz kucje bez spreja na glavi XD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitimeSat Apr 25, 2009 5:05 am

Sprej kao lak? XD
Na vrh Go down
Sponsored content





official emo thread - Page 3 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 3 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
official emo thread
Na vrh 
Stranica 3/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cosplay -da LOL thread-
» Happy b-day thread.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Spam area-
Idi na: