JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Shou.(vokal)

Go down 
+11
_Iki_
[LAOI]
*~JPN_PrinceZX~*
Ina
Yucuko Chan
HaRu-ChAn
Meev^^
Cossette
Danny_Akumu
Quetim
Minami.
15 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorPoruka
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:32 am

jaoj jaoj od one slike samo sto nisam slog dobila,kako jeee aaaaaa diwaaan Shou.(vokal) - Page 2 37104
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:45 am

*nYaPpy_DaNnY* (citat):
jaoj jaoj od one slike samo sto nisam slog dobila,kako jeee aaaaaa diwaaan Shou.(vokal) - Page 2 37104

Ma kakvi, ja sam vec i dobila bounce
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 6:56 am

Jaw, mnogo je dobro izgledao tad!!! o.O o.O o.O
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 8:23 am

Ali MNOGO. Prelep je tada bio :3
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 9:54 am

Jao premeden je, a s mojim ochima definitivno nesh nije uredu
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 11:36 am

@Natalija - Slazem se potpuno ^^
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 2:23 pm

Yucuko Chan (citat):
@Natalija - Slazem se potpuno ^^

Pa nema slaganja tu. Sto je lepo lepo je : D
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:18 pm

hahaha ew owde da nastawimo za imena XD

slazem se Rukia je diwnooooo Very Happy


ali ipak bolje da bude musko i da ima onakaw WOW osmeh kao Shou ^^ Shou.(vokal) - Page 2 582172
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:22 pm

E, da, kako se ovoga nisam setila? XDD

Da, Rukia je divno. Mada ako bude zensko nadam se da ako joj dam ime Rukia nece biti onoliko niska i lagana o_o'' Ono nije humano. Rukia je svega 144 cm i 33 kg. Preterali XD

Da, slazem se <3 Tata ima bas lep osmeh. A usne iiiijjjaw :3
Shou.(vokal) - Page 2 1qsldi-1
Shou.(vokal) - Page 2 2a
Shou.(vokal) - Page 2 2d2hgua-1
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 2:52 pm

Yucuko Chan (citat):
Ma nisi shvatila - Htela sam da kazem da sam mogla da donesem pogreshan zakljuchak na osnovu tvojih prechestih poseta mom muzu xD Ali izgleda da je dobro shto nisam nishta preduzela pre nego shto sam saznala da ga zapravo posecujesh jer cete ti i Shou biti mama i tata. Nadam se da je sad jasnije na shta sam mislila

Da, nisam bila ukapirala, lol. XD Pa da, izvinjavam se ako si pomislila nesto.. prljavo X'D
Epa, da, bicemo mama i tata XD

Btw, bice duga noc sada, ali sutra pisem detaljan izvestaj XD Ako vas interesuje. I da vas ne interesuje, ja cu napisati lol

I, da, bas me kopka ono oko vencanice XD I onog sexy cyber odela lol

EEEDIT: Jako vazan edit
Naime. Jos pre sto godina sam provalila kakve gace nosi Shou. I takve nosi drug jedan. I ja cu ukrasti i diviti se IZGLEDU gaca, make no mistake -_-
Shou.(vokal) - Page 2 44f81c621ef7c93f660938f3c6058b2d-2
To su bokserice, naravno XD I bas su onako... simpaticne, da li je tyo prava rec? Mada dobro, ovo nije nista. Ja ga gledam u boksericama svaki dan VECE pardon XD

E a sad da vas podevam malo XD
Shou.(vokal) - Page 2 A9shou1695fnkv2
Ovdj' je bas kawaii jao dusa moja!
Shou.(vokal) - Page 2 Kera1260022wo9
Kako volim ovaj photoshoot, ali imam samo jednu sliku XD Prelep je tu, ali prelep!! Pantalone su mu krimnalne, a cipele tek... Pa dobro, volim ja te ,,inzinjerske'' cizme, lol
Shou.(vokal) - Page 2 Kera1260023hv6
Perverzzzzzzzzzan dusa mala. Kako mu je lep sako. Zelim ga. I njega i sako. I imam ih XD I nosi Kiss majicu, idiot <3 Sad stvarno, imam i ja iste takve pantalone. Cizme su mu WUB!
Shou.(vokal) - Page 2 BoligazubjadanXD-1
Sta mislite sta mu je ovde? ^ Da li place? XD Ubicu onog ko zna a da kaze <_<''
Shou.(vokal) - Page 2 309-83
Onako, uplaodovala iz radoznalosti lol
Shou.(vokal) - Page 2 099407e3bd782f095e89efb609ee49bd200
KavaJI
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:20 pm

na ovoj slici sto place pa bar je ocigledno radi se o tebi nesh je cuo, al kaze on meni ja ne mogu prosto da vjerujem u to.
samo da znash branila sam te
tip je konzervativniji nego shto sam mislila lol!
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:25 pm

Ina (citat):
na ovoj slici sto place pa bar je ocigledno radi se o tebi nesh je cuo, al kaze on meni ja ne mogu prosto da vjerujem u to.
samo da znash branila sam te
tip je konzervativniji nego shto sam mislila lol!

Hahahahahahahaha! Dusa si! XD :3 Mozda verovatno kad je saznao da sam trudna XD I da nosim decaka. XD Da, da, dobro ste culi. It's a boooooy!!!!! <3 Takanori ili Matsumoto ili Adrian XD Obozavam ta imena
A, ne, sad stvarno. Shou zamlata je udario zub u mikrofon pa ga je mnogo zabolelo, jaadan =/ Mukica, zao mi ga. Kaze da mu je potekao krv.

Hahah, konzervativan je do bola XD Mada, ne znam u cemu je problem sa tim vokalima? XD Kao da lepe odecu za sebe. Pogotovo Ruki <_<'' Za SHoua sam bar provalila lol
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:28 pm

hah zamlata e to si dobro rekla
glasam za Matsumoto (al zar to nije prezime???)
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:31 pm

Ja sam prvo mislila da se Ruki zove matusmoto ali japanci obicno prvo pisu prezime pa ime. A mi obrnuto. lol. Sve u svemu i matsumoto je lepo. Mada meni je do sada najlepse Shouov sin I XD

A mnogo je kawaii Shou.(vokal) - Page 2 572148
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:34 pm

e pa ja bih mu dala ime Shin meni je lijepo
negdje imam cijeli spisak japanskih imena sa znacenjem ako te zanima neko posebno samo reci
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 4:38 pm

Shin... hm, svidja mi se.
Lol, mada razmisljam nesto kao Ciel lol (opsednuta Kuroshitsujijem XD) ilii kao Grell :3 Omg, za njim ludim XD Perverznjak >_<'' :3 Okk XD

Hm, mozes da postavis neka koja se tebi svidjaju XD Sho i ja cemo izabrati XD
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 5:06 pm

joj pa ova je najmanja al nema veze zumiracu je
a gdje ti vidish bokserice?
izgleda da su ti od prevelikog gledanja pocele da se prividjaju Shou.(vokal) - Page 2 682318
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 2:39 am

Shouove gace - Da, da... xD
"inzenjerska" - Tu je stvarno hot, ali me nervira onaj shal
Sledeca - Bash je sladak tu, a jakna mu je kriminalna, so pervy xD
Ova ispod - Meni izgleda kao da ce da povrati o.O
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 3:04 am

slazem se,izgleda kao da mu bas nie dobro Neutral

aaa jaknica je genijalna ^^
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 3:28 am

@ Ina
Evo sad cu da ti ,,zaokruzim'' XD Lol. Ali za jedno 15 minuta dok mi se otvori folder sa slikama. Shouovim. =_=''
Shou.(vokal) - Page 2 Bacee

@ Jelena
I mene. Sal mu je bas onako... NLO XDD
Ruki & Kyo style -uu- XD
Haha ne. Nije mu dobro, upravu je nyappy danny, jer je dusa idiot udario zub u mikrofon i boli ga XD Kaze da mu je potekao krv XD
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 9:29 am

Haha, prebukiran Shou folder, ha? Isto ko meni Rukijev. Kad bi moj komp prichao, kad god bih nameravala da otvorim ovaj folder, pocheo bi da me moli preklinje i obecava da ce biti dobar samo da to ne radim xD

NLO <--- lol! lol! lol!
Ruki/Kyo/josh par miliona jrockera/pervy stil Shou.(vokal) - Page 2 572148
Jaw, jadan, pa gde mlatish s tim mikrofonom? c, c, c...
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 22, 2009 10:33 am

Naravno! Cim pomislim da udjem u njegov folder komp skici XD I treba mu jedno 15 minuta da se otvori, da se prikazu sve slike blaa blaaa.

Lol, NLO mi je uzrecica. Osim kad ne pricam ,,neidentifikovani leteci objekat''

Pa zamlata XDD
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:07 am

e ja sam uzela ovu sliku
ona s boksericama mi je nekako mala
ne vidi se dobro a ne znam ga napamet Very Happy

Shou.(vokal) - Page 2 20525040
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeThu Apr 23, 2009 9:33 am

E moze ta. Tu je bas hoot XD (kao i na tisucu drugim slikama XD)
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 27, 2009 9:28 am

Post after post, but nevermind

Shou je ovo postavio na svoj divan blog XD
Shou.(vokal) - Page 2 O0480080010171963384

jawww <3 Bas je lepo znati da su obojica ziva. Pogtovo Saga koji ne daje znakove zivota, mesecima.

Edit: Ja idiot sam zaboravila da komentarisem kako je SHou lep. A prelepo izgleda tu <_< Nervira me.
Na vrh Go down
Sponsored content





Shou.(vokal) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Shou.(vokal)   Shou.(vokal) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Shou.(vokal)
Na vrh 
Stranica 2/5Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Ai-藍(vokal)
» Kyo-京(vokal)
» Sai-砦(vokal)
» Mao-真緒(vokal)
» Byo(vokal)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: Alice Nine-
Idi na: