JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Gekkou Yoku PV

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Gekkou Yoku PV Empty
KomentarNaslov komentara: Gekkou Yoku PV   Gekkou Yoku PV Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 9:15 am

https://www.youtube.com/watch?v=LfLMqRkky00

Bas sam gledala razne PVove po yt-u i naidjem na ovaj. Obican PV, ali ima nesto sto mi se jako svidja. Osim clanova, ofc XDD
Shou tu SJAJNO izgleda, kao i uvek, logicno XD Hirotu i Sagi odlicno stoji tamna kosa. Nao i Tora su uvek isti samo sto menjaju odecu XDD Shou dusa je sjajno obucen. Kako mi se svidjaaa bounce Onako nerdasto XDD A pantalone... A pantalone... A pantalone kako su DOBRO stoje. Omg!!! Kako je hooot. Prosto je savrsen. Mada Tora je jrocker sa najhotastijim nogama i kako mu farke stoje! -drools- Shou ima krive noge, zamlata jedna <_< :3
Inace, ja se mnogo lozim na lepe muske vratove, a Shou tu ima savrsen! Omg! razlog da ga jos vise volim!!!
I ruke, omg, kako ima prelepe ruke AAAAAAA!
Mada, sto se ostalih idiota tice svi mi izgledaju bas streberasto. A pogotovo Nao i Pon o_o'' Ali kawaii su. Naoooo mala svinja koja kaci slike hrane i meni bude muka posle. silent
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Gekkou Yoku PV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gekkou Yoku PV   Gekkou Yoku PV Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 11:51 am

Pokazala si mi ovaj PV ranije, al ae da prokomentarishem.
Divno tu svi izgledaju. Tora mi se, ne znam zashto, posebno svidja. Ponu je malo gej ono prsluche, al nema veze. Nao je nekako sexy tu, ali ne mogu da susdrzim napad smeha kad god ga vidim (>.<)
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Gekkou Yoku PV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gekkou Yoku PV   Gekkou Yoku PV Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 1:56 pm

hahahahaha prsluce XD XD XD ali jeste,slazem se!!!
Na vrh Go down
Izzy-chan

Izzy-chan


Broj komentara : 99
Age : 29
Location : Ikebukuro
Registration date : 2010-07-10

Gekkou Yoku PV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gekkou Yoku PV   Gekkou Yoku PV Icon_minitimeSun Jul 11, 2010 7:51 am

Spoiler:
^This. xD

Mng luuvam PV, simpa je~ :3
Na vrh Go down
Sponsored content





Gekkou Yoku PV Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Gekkou Yoku PV   Gekkou Yoku PV Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Gekkou Yoku PV
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: Alice Nine-
Idi na: