JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Novi chlanovi.

Go down 
+33
Izzy-chan
Katarina Cullen
Riku ^^
*BlAcK PeArL*
Gajov_Sledbenik
殺人を逃す
Vanja-san
PunkyHeart
Zoe Yuki
>Amaya<
Cherry_Blossom
AyA^^
Sukki Acid Andou
pooh.chan
_Iki_
KissMe-KillMe-LoveMe
waii
Danny_Akumu
[LAOI]
gosnShugi
Ina
HaRu-ChAn
Rion
Keiki
「wasabi.」
Quetim
Yucuko Chan
Ichigo
K99Rainbow
Meev^^
Mai Mai-chan
Cossette
Minami.
37 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorPoruka
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 3:09 pm

Ja tebe imam na fb vech Smile
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 11:04 am

a mene nemaaaaas Sad
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 02, 2009 9:05 am

p aimachu i tebe samo da te nadjemmm ili nadji ti mene Irma Mai Mai-chan
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:01 pm

_Iki_ (citat):
eeeeeeeee,ajde i ja sad... Very Happy
Zovem se Ivana,jbt,matora sam,imam 18 godina,auuuuuuuuu... Inace,ja extra volim J-Rock,bas lepo sto sam provalila ovaj sajt,znate koji bedak kad u vasoj okolini nemas sa kime da pricas o J-rocku...
By the way,posto vidim da se vecina vas poznaje,nadam se da cu bar malo da udjem u stos sa vama hehe lol! imam i profil na face-u,pa ako nekog zanima...
aaaaaaaa,ok,smaram vise Very Happy

Ej da ti pozelim dobrodoslicu _Iki_ iii nisi matora ja imam 20 godina ... eto utjesi se. Razz
Znam kakav jer to osjecaj, srecom pa moju mamu Jrock interesuje inache bi je smorila dosad Novi chlanovi. - Page 6 572148
I no sikiriki ja nikog ne znam (valjda se pise ovako) licno posto ne zivimo u istoj drzavi, ali svi su ovdje stvarno super ... a ja se i inache slazem sa svima, tako da sto se mene tice vec si u stosu Novi chlanovi. - Page 6 682318
I moram vas dodati na face cim napravim novi profil, a nesh mi mrsko XD
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:15 am

hehe,hvala Ina,kontam da si bas lik,onako,skroz opusteno Very Happy a i vec sam skapirala da su svi extra,onako,svi su pozitivno ludi Very Happy Very Happy Very Happy
eeeeeeeee,blago tebi,kakvu kevu imas,hahaha Very Happy e da,kontam da je Gackt tvoj muz,ja ovo zaboravila da kazem,Satoshi je moj verenik,inace,bila sam udata za Brandona Lee-a,i ostala rano udovica,i posto sam pala u tesku depresiju,Satoshi se nasao tu i pruzio mi svu mogucu paznju i utehu,tako da sam sada srecno zaljubljena,i ja sa udajem jos malo,eeeeeeeee lol!
ma ajde bre,napravi,pa da se i tamo druzimo Razz
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 2:23 pm

stani mislis ovog Brandona
Novi chlanovi. - Page 6 Brandon-lee-5116
sina Bruce Lee-ja, wooow primi moje saućešće sa zakasnjenjem Sad
a na kojeg Satoshija mislis, bash fino od njega ... jesam li ja pozvana na vjencanje (kad bude)? i imas li kumu ???? Novi chlanovi. - Page 6 582172
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 5:17 pm

da na njega,smrc,dusa moja me ostavila... Sad Sad Sad
Satoshi iz Girugamesh-a,on mi je sad sve,izgubljena sam bez njega Very Happy
Naravno da si pozvana,jos nismo odredili datum,jos smo ipak mladi,ali bice Very Happy
Nemam kumu,ali ako bi ti dosla i ucinila mi tu cast da mi budes kuma...? Very Happy Naravno,povedi i svog Gackta Razz
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:04 am

onda odlicno ... kad bude dolazim, ovaj dolazimo obavezno.
znaci zvanicno je - ja sam tvoja (buduca) kuma Novi chlanovi. - Page 6 682318
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 9:08 am

Vazi...Kumo Very Happy Very Happy Very Happy
Jbg,da smo se ranije upoznale (hehe) pa da smo se dogovorile da pravimo zajedno svadbu,kakav bi ti madness bio lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 11:34 am

Jeee, bash steta, ma mi bismo nesto demolirali na kraju Novi chlanovi. - Page 6 582172 ... no sikiriki udavacu se ja ponovo Novi chlanovi. - Page 6 682318 cisto sumnjam da bih mogla provesti cijeli zivot sa jednom osobom pa makar to bio i Gackt Novi chlanovi. - Page 6 37104 al eto vidjecemo
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 1:32 pm

Haha,ceo Japan,Bosna i Srbijapa i okolina bi pricala o tome lol!
Vazi,ti pocni da pravis spisak zvanica i pesama Very Happy Very Happy Very Happy
Juuuuuuuu,zar si razmisljala o tome da prevaris Gackta?! Ja bih jedino sa Satoshijem mogla ceo zivot lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 2:57 pm

Haha hocu nema frke, evo pocinjem odmah Novi chlanovi. - Page 6 682318 definitivno regionalni spektakl i japanski naravno
znas koji je moj problem sa prevarama ... ja ne razmisljam o tome, jednostavno se desi.
A Gackt je jedini koji se priblizio tome da ga MOZDA ne bih prevarila Novi chlanovi. - Page 6 476215
a svaka cast tebi ... divim ti se ... to je zena
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:43 pm

Hehe,vecinu organizacije cu prepustiti tebi,jer vidim,ko stvorena si za tako nesto Very Happy

Ma u slucaju da se desi da ga prevarim,bicu uz tebe,ti si mi ipak kuma,ali slomices srce Gacktu... Novi chlanovi. - Page 6 458702 lol!

Vidis sta je ljubav napravila od mene... Uozbiljila sam se,ne pomisljam vise ni na Reitu,ni na Shou-a,ni na Sono-a... Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:09 pm

e pa thanx na povjerenju, a inace ja volim da organizujem stvari ... samo sto mi se cesto obije o glavu jer to moji prijatelji i porodica zloupotrebljavaju pa sve prebace na mene, haha a ja ne mogu nikog da odbijem, kreten ... ali ovo cu da sa zadovoljstvom odradim ... jebeni smjesko ne radi nesto (jao pocela sam u rimama) valjda je i on krepo' vise hahah

Nish se ne brini ja cu da te pokrivam, a to za Gackta si u pravu ne bih trebala, ne bih bila fer uopste, rakovi su taaako osjetljivi ;)

A ljubav cini cuda... istina je, tako je bilo samnom kada sam prvi put vidjela Gackta otpisala sam odmah krdo japanaca koje mi se svidjalo lol
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:39 pm

aaaaaaa,pa necu ja toliko da te opteretim,pomoci cu ti,a valjda ce i one nase mladozenje da urade nesto lol! ne,ozbiljno,ako je vec tako,nauci da polako neke stvari odbijes...hehe...
aaaaa,kod mene sve radi Very Happy

To je bila valjda love at first sign Very Happy

a da,nemoj da ga zezas,videla si kako je opasan sa onom rukom u Next decade,aaaaaa,salim se Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:46 pm

jao ona ruka ... ma ono je meni uzas isto japanski Power Rangersi No mada pjesma je dobra
ali nema veze i ja sam veliko dijete, taman smo se ubili jedno za drugo ... da skupa gledamo gundam i yu-gi-oh! ... pokemone smo prerasli Razz

definitivno love at first sign Very Happy srecom ti to razumijesh
e odoh ja da spavam pa se cujemo danas Novi chlanovi. - Page 6 37104
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:51 pm

haha,ali bas sto kazes,kao neko dete,sve mi je to simpa,on se kao tuce tamo nesto lol!

ma da,ja i Satoshi smo i digimonima bili zaludjeni Very Happy

naravno da te razumem,uvek,pa i moja ''muka'' je ta sto sam sa J-rockerom lol!


Oyasumi,ne preterujte ti i Gackt,ipak si umorna lol!

I cujemo se Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 4:32 pm

haha digimoni nije da ih ne bih mogla gledati ... samo mi je zao sto dragonball nisu otkupili do kraja, ni jednu sezonu ... taman se zainteresujem a oni neku drugu puste debilcine lol!

pa pitaj Satoshija ako ima dvd i ako ste ih pregledali da nama proslijedite, ja ti mogu dati gundam lol!

jao tek sad vidim ovo si napisala jucer, ali dan mi je isto prosao kao i predhodni (citaj smor) tako da vazi i za veceras lol!

primljeno k znanju ... necemo divljati vishe ... evo sta ja njemu radim Novi chlanovi. - Page 6 Subarashikikanajinseiii

Novi chlanovi. - Page 6 682318
Novi chlanovi. - Page 6 476215
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 8:38 pm

Jao kumo,ja sad dosla kuci,bila do malo pre sa Satoshijem Very Happy
Iskreno,ja Dragonball nikad nisam nesto preterano gotivila,mada moja okolina,hehe...
A sad poslala poruku Satoshiju za Digimone,rekao da nema frke,ali ti nama pozajmi Gundam,jer je on sad u fazonu da sami kuliramo ispred tv-a,smorila sam ga sa izlascima Very Happy

Haha,to ti nije lose sto mu radis,onda mozes da se vadis na onu: Daj da jubim da prodje lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 11:33 am

E pa sigurna sam da ste se dobro proveli Novi chlanovi. - Page 6 572148
Ma nisam ni ja u pocetku, ali kad moras da biras izmedju Dragonballa i pokemona (milion puta pregledanih) odlucis se za ovo prvo Novi chlanovi. - Page 6 476215
E super ma Satoshi je srce, a Gundam saljem Novi chlanovi. - Page 6 27723

Jao citas mi misli Novi chlanovi. - Page 6 307295 , al to je samo za pocetak Twisted Evil
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 11:48 am

Kako nismo,ok necemo detalje sad lol!

Jaoooooooo,kad se setim koliko sam se przila na pokemone,uzas,hehe,jos sam ja to pre svih gledala u Belgiji i kad dosla sve moguce stvarcice od Pokemona sam imala...

Haha,PozZ te Satoshi Very Happy

Samo ti navali,dobro,necemo detaljeeeeeeee... lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:05 pm

Pozz i ti njega, a ostalo po slobodnom izboru ... samo da sutra covjek moze normalno da hoda Novi chlanovi. - Page 6 572148 Novi chlanovi. - Page 6 572148 Novi chlanovi. - Page 6 572148
jao jesam bezobrazna

upravu si, ima ovdje i maloljetnih, necemo detalje ... lol!
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:14 pm

Aha,pa ti i on ste se bas zbog toga i nasli,svi znamo kakav je Gakuto hehe Very Happy

Postedecemo ih,ali i oni su sve buduce zene J-rockera,tako da... lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:33 pm

haha tacno tako, samo ne znam ko je izvalio da se suprotnosti privlace, mislim da ljudi u sustini moraju imati nesto zajednicko da bi veza uspjela ...
a ako ovaj moj idiot napravi josh jednu ovakvu sliku bice mu zadnja ...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Novi chlanovi. - Page 6 Uv60_1

a za to si upravu, hehe lol!


Ina: komentar modifikovan dana: Wed Dec 30, 2009 12:32 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 12:38 pm

Ahahahah,pa on nije normalan!!! I provali mu pantalone lol! Ok,kontam ja da je on odlicno zna svoj posao ali ga pretera malo,kumo,ja znam da ste vi isti ali te molim da se ti ne slikas ovako!!! lol!
Znas li kad je ovo bilo???
Na vrh Go down
Sponsored content





Novi chlanovi. - Page 6 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Novi chlanovi.   Novi chlanovi. - Page 6 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Novi chlanovi.
Na vrh 
Stranica 6/9Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Bivshi chlanovi.
» Novi baner?
» Novi mod & admin.
» Novi CD 15.07.2009.
» Novi single 07. 10.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: General :: JrockBalkan forum-
Idi na: