JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Fact about me

Go down 
+12
waii
Ina
Danny_Akumu
Rion
HaRu-ChAn
Keiki
Quetim
Meev^^
Mai Mai-chan
Cossette
Minami.
「wasabi.」
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next
AutorPoruka
waii

waii


Broj komentara : 88
Age : 30
Location : sha te brige
Registration date : 2009-04-06

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 1:44 pm

fam: uzasno sam razocarana jer je vocal od LiCKER zensko =.= shame on her!! XD
Na vrh Go down
http://ichigo.forumotion.net
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 2:05 pm

waii (citat):
fam: uzasno sam razocarana jer je vocal od LiCKER zensko =.= shame on her!! XD
jbg,zivot je surov... Sad
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 2:41 pm

Hahaaah, nisi se valjda lozila na nju ?????
Na vrh Go down
waii

waii


Broj komentara : 88
Age : 30
Location : sha te brige
Registration date : 2009-04-06

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 9:02 pm

LOL ne XD ali mi se glas stvarno svideo i bio bi full amazing da je musko, ali ovako kad znas da je zensko, samo je stereotipno i dosadno...
za band sam znala pre i nisam slusala jer sam znala da je devojka (blja ti zenski jrock glasovi).. i ono skinula v.a. jedan i nalozim se na pesmu, slusam ceo dan i kao aj da ih vidim, i onda provalim da su to oni =.=

fam:sad ne odustajem dok ne udjem u vip crew na TWu >.<
Na vrh Go down
http://ichigo.forumotion.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 2:59 pm

FAM: POLUDECHU OD JEBENIH NAVIJACHA ZEMUNA ISPRED ZGRADE UBIJAJU U POJAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 11:03 am

aa stoo???
samo smireno Smile


FAM: upisala cetvrtu godinu,ali nisam otisla za bg Sad((
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 1:39 pm

FAM: smooor i btw jel dolazi josh neko ovde xD
Na vrh Go down
waii

waii


Broj komentara : 88
Age : 30
Location : sha te brige
Registration date : 2009-04-06

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 9:52 am

FAM: ja Very Happy <3
Na vrh Go down
http://ichigo.forumotion.net
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeTue Sep 29, 2009 11:17 am

i ja Smile Btw,Mai,jedva cekam da cujem kako bilo na koncertu Fact about me - Page 12 682318


FAM: Toliko me razocarala drugarica,ima da je pocepam kad dodje iz Italije,uf,kako sam besna!!!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 4:42 am

FAM: dolazim i ja na forum Fact about me - Page 12 572148 vojim vas

Iki a sta je uradila ta drugarica? mene moze samo neko pozitivno da iznenadi, razocarenja ignorisem bounce
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 9:16 am

Jao,Ina,zamisli,ima jedna devojka sto sam se pokacila sa njom i ne pricamo,i lupila sam neku glupost za nju,a moja drugarica,koja inace nije izbijala iz moje kuce,spavale smo brate u istom krevetu joj je to prenela,al ajde bas me briga,to sve u facu mogu da joj kazem,nego joj je lupala nesto sto ja nikako nisam rekla i sto uopste nije tacno,uf...I jos ona meni,to nije razlog da se svadjamo,ma ajde bezi!!! Mada,i to sto kazes,vise me i briga bas sta ce ko da uradi,i sta ce ko da kaze... Smile
FAM: Sutra krecem na fax,takva me frka hvataaaaaaaaaaaaa...
FAM2: Ina,skroz si mi gotiva Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 10:36 am

FAM: ARIGATOOOU _Iki_ Fact about me - Page 12 37104 LUV YA

ma znam meni se desila identicna stvar ... samo sto je ova moja nazovi drugarica prenijela toj curi ne samo ono sto sam ja rekla vec i ono sto je ona rekla (ali kao moje rijeci naravno). ja bih tu "drugaricu" otkacila, bas je jad ... ali no sikiriki sve se vraca u zivotu ... licno sam se uvjerila, bez i da se svetis jer takve osobe nisu vrijedne tvog vremena. i mene je pogadjalo kad se razocaram za neke osobe kojima sam bash vjerovala, ali kad su vec govna bolje da to sto prije otkrijes ... kad je steta manja. i ne brini se za fax sve ce biti ok, ma vidjeces ne moras da se druzis sa nekim bedacima ako neces ... nema vise razreda thanx God. a sta si upisala?
oj sto spamamo, al ionako nema nikog na forumu osim nas dvije ... I Minami mozda Very Happy

FAM: volim kisu
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 10:47 am

ma ja bas... ali njoj sam bas verovala,i bas zbog toga vise ne zelim nista sa njom znas ono,lazni prijatelji mi nisu potrebni hehe... hvala ti sto me tesis Very Happy ma upisala sam megatrend,nije bas moj omiljeni,ali sta da se radi,razmisljala sam da batalim ovu godinu i odem posle na japanski,ali brat da me stavi u top lol!
aaaaa,nije Minami tu,ona zapalila u Budimpestu na Miyavijev koncert,kako joj zavidim samo...

FAM: Meni se jede nesto slatko Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 10:57 am

znaci tako Minami na Miyavijevom koncertu, vjestica ... ma shalim se barem cemo (jel' se ovo pise zajedno?) imati ekskluzivne fotke. Nek barem neko ide kad ja vec ne mogu. Dobro malo sam googlala pa nije losh taj Megatrend a koji smjer?
I ja sam htjela da batalim godinu zbog japanskog, sada mislim da je dobro sto nisam ... japanski je ok al ne mozes od toga da zivis ipak.

FAM: pojela sam 4 kugle sladoleda od vanile i previse mi je
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 11:03 am

aham,i ona i Mai Mai,blago njima,jaooo,i ja bih sve dala da idem na neki takav koncert,zamisli da vidim Satoshija uzivo Fact about me - Page 12 682318 Dobro si napisala a i da nisi ma opusteno,ja em se nekad zeznem em mi space u kvaru Very Happy
Hehe,smer se bira posle trece godine,verovatno cu nesto za rukovodioca preduzeca ili za kompjuterskog inzenjera,jos ne znam tacno Smile bas zbog toga mi moj dragi batica to i nije dozvolio,a ti ides na neki fax ili sta vec...?

FAM: Bas si zlobna,mogla si i meni dve da das,salim se lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 1:46 pm

jao mozda to i nebi bilo dobro zato sto bi ti pobila sve ostale fanovke, a Satoshi kad bi ga se docepala haha jadan on Very Happy ma shalim se. hajde i mi cemo nekad
a ja idem na historiju umjetnosti i historiju ... ma volim oboje ali je nekad smor

FAM: imam anans ako hoces??? Fact about me - Page 12 682318
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeWed Sep 30, 2009 5:23 pm

Haha,pa iskreno,nisi bas ni daleko od istine,to za Satoshija lol!
ma bilo sta da studiramo,mi smo zene J-rockera forever!!! lol!


FAM: Najela sam se i stapica i vocnih karamela i sad mi muka...
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:29 am

jao kako to dobro zvuci zena J-rockera Fact about me - Page 12 572148

FAM: puno vooojim Iki bez zajebancije lol!
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 8:55 am

pa to je realnost,sta mi tu mozemo Razz


FAM: Ina,takodje,puno,puno,punooooooooooooooooooooo Very Happy Very Happy Very Happy


FAM2: Jao,Danny kad bude cula sve ovo za Satoshija ima da me razbije lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 11:43 am

haha tacno tako sta mi tu mozemo ... nista
a sto ce Danny da te razbije, pa Satoshi je tvoj vjerenik ne njen????
ja mislim da ce Minami mene da razbije, svaki put kad ode negdje ja spamujem .... pa dobro spamujem ja uvjek Fact about me - Page 12 246827

FAM: volim mace Fact about me - Page 12 582172
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 1:13 pm

pa jeste,ali sta ja znam,ona stalno Satoshi ovo,Satoshi ono,jbg,kontam ja nju,al ovo je ipak ljubav haha... Mislim,ja koliko znam njoj je Bou na prvom mestu lol!
Aaaaaaaaaa,ima da razbije i mene i tebe kad dodje,nadam se da nece puno da se naljuti lol!

FAM: Prespavala pola dana,idiot ja!!!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:03 pm

Je je ti i Satoshi ste mi pravi, al ono pravi par ... ne moze dvojica dosta joj je Bou .... mislim onda nije fer prema njemu
ma ne smije da se na nas ljuti, mi smo jedine koje posjecujemo ovaj forum Razz a jos smo i V.I.P. - ti Satoshijeva vjerenica, a ja Gacktova zena
FAM: zavidim ti ja sam prehodala cijeli dan Sleep
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:28 pm

Haha,al stvarno,mislim da smo ja i Satoshi,ti i Gackt,a boga mi,i Danny i Bou bas ono ali bas,bas parovi,stvarno smo ko stvoreni jedno za drugo, lol!


FAM: Bas razmislja,interesantno kako smo samo ti i ja ovde,al baxuzu jedan,online si malo posle mene,kmeeeeeeeeeee Sad


FAM2: Kako samo mnogo jedem,a ionako sam teza od svog verenika... lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:26 pm

je al to je vishe kao FAU (fact about us) ... jao pocelo je da me prenosi

FAM: jesam vala baxuz, stalno se mimoilazimo hehe, ma sta cu kad moj komp ne radi pa sam izbjeglica na ovom zajednickom, kad me nema znaci da sam ustupila mjesto svojoj dragoj mamici ili burazeru (citaj istjerali me)

nemoj se samo udebljati ... a nije ti lose sto si teza ... zna se ko je gazda u kuci ... u mom slucaju nema sanse da odmjeravam snage sa muzem ... zavrsila bih u Centru urgentne medicine ... mada on nikad nebi udario zenu

FAM2: odoh da se komiram Smile Smile
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 5:31 pm

aaaaaaaaaaaaaaa,pazi kad smo tu i jedna i druga,vala bas je FAU lol!

haha,pa jeste meni lepo,ovako,mogu da mu radim SVE STO HOCU,ju,al sam bezobrazna Very Happy

Cime se bre comiras? Jer,ja od spavanja sigurno necu,prespavala sam pola dana ;)

FAM: Pije mi se pivo,ali ce me verenik ubiti,on mrzi alkohol... lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Fact about me - Page 12 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fact about me   Fact about me - Page 12 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Fact about me
Na vrh 
Stranica 12/24Idi na stranicu : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 24  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Fun Fun Fun-
Idi na: