JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Vashe slike.

Go down 
+10
[LAOI]
Danny_Akumu
Ina
「wasabi.」
Mai Mai-chan
HaRu-ChAn
Meev^^
Quetim
Keiki
Minami.
14 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 5:59 am

NIJE SLIKA EXTRA VEC JA!!! Vashe slike. - Page 7 37104
a sto zuta??? kad bih ja uzimala uzela bih crna ... ali zadovoljna sam svojom bojom tako da ... bounce Razz

deee nisi, imas bash bash lijepu kosu, kakav Mana
a ochi ... cute totalno, cuj da tvoji nisu porijeklom iz Azije??? Vashe slike. - Page 7 682318
jao opet Tuborg Vashe slike. - Page 7 831717 Razz
eeee ova zadnja mi je vrh bounce
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 9:37 am

sorry kumo sto sam se pogresno izrazila,naravno da nije slika u pitanju,vec TI!!! Very Happy Very Happy Very Happy
pa tvoje oci su jako lepe,neka kul zelena,vidjala sam zelene oci,ali tvoje su bas nekako drugacije i nekako su bas,bas,kako da ti opisem... Smile

hvala kumo Vashe slike. - Page 7 336938 hehe,dal moguce,mnogi me to pitaju,danas mi bas profesorka iz engleskog rekla da licim na Japanku Vashe slike. - Page 7 Lol

haha,pa da,Amstel,Tuborg,Jelen... Ma i ti ces malo sa mnom Very Happy Razz lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 5:34 pm

dobro OPRASTAM ti Razz Razz Razz
jao Embarassed nemoj tolko, da se ne ureknem Very Happy
sad si me podsjetila znas sta mi je rekla jedna cura danas na faxu : "da sam musko ozenila bih te"
prvi put u zivotu sam ostala bez texta ... nisam znala sta da kazem osim glupo hvala ... znas kao i kompliment je a i ljuti me, zato sto se moja najbolja jaranica iz srednje na kraju zaljubila u mene (barem je tako svima pricala okolo) i sada ne pricamo
srela sam je jucer nismo se pozdravile, ja sam se pravila da je ne vidim, mada bilo mi je i zao pomalo Razz Twisted Evil

fakat ne da licish, sokirala si me pozitivno, kosa, oci ma sve pre pre kawai
ma ti da odes u Japan ne bi ti vjerovali da si iz Srbije Very Happy

da znas ako ikad budes htjela da me se rijesis ponudi mi nesh od navedenog i bicu na suprotnom kraju planete lol!
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 7:06 pm

auuuuuuuuu... mislim,koji smo ti i ja baxuzi,dal je moguce,znas li ti koliko su puta mene startovale lezbos i bisex,nemam pojma koji im je!!! u busu mi je jednom,dok sam pricala o neobaveznim stvarima sa njom,non stop ubacivala kako sam slatka i kako imam lepo lice,ajoooooj,stvarno ne znas da li to da kontas kao kompliment ili... Rolling Eyes

e breeeee... jesu te zezali zbog toga? a jeste bedak,mislis da ce nekad opet da vam bude ok???

hehe,hvala,ali breee,pocrvenecu vise Very Happy mada,uzivo ne licim bas toliko... Smile

e da znas da necu nista da ti ponudim,jer ne zelim NIKAKO da te se resim!!! Very Happy
sad bi mi prosto bio toliki bedak kad te ne bi bilo dva dana ovde Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 9:27 am

ma ova sa faxa je normalna ima momka provjerila sam, a inache je lijepa cura ... tako da je valjda to kompliment Razz
znas koji su to idioti, nisu me zezali vech sam bukvalno bila na meti cijele skole, ta je cura nogovorila cak i neke ljude sa kojima nisam uopste bila dobra da nas pomire.
ne vjerujem da cemo se ikad pomiriti, znas bas moras biti govno da bi ja prestala komunicirati, a nije samo to ... bilo je josh stvari, ali je to kap koja je prelila casu scratch
znaci ti ko moja rodica, cura je nevjerovatno fotogenicna i ima na slikama neki egzotican izgled, a uzivo je lijepa ali ne kao na slikama Razz Razz Razz
jao sad cu ja da se zacrvenim Embarassed Embarassed Embarassed
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 9:53 am

auuuuu,pa ona je bas bre preterala,ni ja to ne bi trpela,mislim,ja ne pricam sa ljudima zbog nekih mnogo sitnijih stvari (jeste,i ja nekad ispadam skot al jbg) a tek bih zbog tako neceg poludela! silent

inace,jeste da ji malo i zao,ali jbg,otkuliras koliko mozes i nastavis dalje...

e upravo tako,ja na sebi uopste ne vidim takve crte lica,ne znam kako ljudi oko mene to primete,cak me je i Kineskinja pitala jesam li i ja iz Kine,al ja brate stanem ispred ogledala,gledam,gledam,naprezem se i jok,nista,ja sam ipak samo dosta fotogenicna lol!

ma sta da crvenis,to je istina,a i nemoj da ti se boja face ni stopila sa bojom kose Razz
salim se bre maloooooooo lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 11:14 am

vjerujes nekad sam se bash brinula sta ko da misli o meni, sada mi vishe nije stalo
samo znam da nikad nikoga prva i namjerno necu povrijediti, ali ako me budes carkao ima da se bijemo Very Happy
najvaznije mi je da osobe do kojih mi je stalo misle dobro o meni, a ostali ... pa sta cu im ja Razz
a ja bash imam dobre nerve ... znaci svasta mogu da istrpim, tacnije receno ne trpim nego pokusavam da svatim i tu osobu koja me namjerava isprovocirati ili uvrijediti i to mi uvijek uspijeva
haha da znas kako mi je smijesno kad vidim razocarenje sa druge strane sto nisam ljuta Very Happy Very Happy Very Happy
e onda ti imas problema s vidom Razz sala mala ... pa kad ti svi to govore, znaci vjerovatno smo u pravu lol!
haha u pravu si jos imam crvenu majicu na sebi Very Happy
ma ja bi voljela da mi se to desi, u zivotu nisam pocrvenila, kad me ustines koza samo pobijeli Razz Very Happy bounce
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 7:38 pm

bas tako,meni moji uvek kad odem negde sole pamet: Nemoj da se svadjas ni sa kim,hehe,a ja uvek kazem da necu ako me ne diraju prvi Very Happy Twisted Evil


vala,i moji zivci,trpim,trpim,pa kad prsnem... Puca sve lol!

aaaaaaaa,znas ono,o kako je divno ziveti bez mrznje prema onima koji nas mrze lol! Twisted Evil

hehe,ni ja nikad nisam pocrvenela,to se desava mojoj drugarici,a mogle bi malo,crveno je boja ljubaviiiiiiiiiiiiii lol! lol! lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 6:19 am

oki je to sve ali ne valja trpiti, ko trpi taj explodira, a onda ga ima i po zidovima Very Happy
ja sam ti okruzena stalno sa takvim i oni nikako da skuze kako mogu ostati mirna na sve Very Happy
ko je to rekao ... bas fino bounce
e ja bi bila sretnija da mi kosa pozeleni Razz
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 10:34 am

hocu i ja neku ludu boju kose,recimo,plavu,roze,ili narandzastu a moze i metalik siva Very Happy idem sutra ili prekosutra da nadjem neki kolor sampon u takvim bojama Vashe slike. - Page 7 307295
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeSun Oct 18, 2009 2:01 pm

SPAM!!!!!
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 10:51 am

Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 10:59 am

yao bash si slatka ... luvam slike Vashe slike. - Page 7 682318

znash na kog mi malo lichis na Ruslanu, a ja nju puno gotivim i mislim da je lijepa
evo pogotovo ova slika Vashe slike. - Page 7 Ruslana

a pogotovo mi se svidja 3 izgledash kao neki presladak japanac Vashe slike. - Page 7 37104
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeWed Nov 04, 2009 11:06 am

arigatou Ina,mada,to su bili neki moji momenti... lol!

aham,i meni je ona preslatka,ali mislim da je i ona niska Very Happy

haha,opet ti o tome Razz

ok,da ne spamamo puno,idemo u tvoju sobu Vashe slike. - Page 7 27723

inace,kad napravis neke svoje novije slikice,stavi ak te ne mrzi Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 3:24 pm



Ina: komentar modifikovan dana: Wed Dec 30, 2009 12:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 11:35 am

jaooooooo kumo,mnogo si mi beatiful,arocito mi se svidja druga,cetvrta i peta Vashe slike. - Page 7 307295
extra sminkas oci i mas bas neki prodoran pogled,ko jedan moj drug,kad te pogleda stanes kao hipnotisan,keve mi Very Happy

ej cizme su extra i svidja mi se cela kombinacija,ko dark princess Very Happy

i znas sta,stvarno ti extra stoji taj ten u kombinaciji sa bojom kose,beautiful!!! Vashe slike. - Page 7 682318
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:24 pm

aaa hontou ni arigatou gozaimashita Vashe slike. - Page 7 895653
joj to za pogled znam ... vishe mi je dosadilo ali hvala ... moja best friendica iz srednje mi je cesto govorila da je ne gledam jer ne moze da izdrzi moj pogled, a ne moze ni da skine oci sa mojih, sta god pod tim mislila ... freak Vashe slike. - Page 7 14284
to mi i mama kaze
hajde barem Gackt voli zene citiram :"with strong eyes" ... valjda mi je to plus Very Happy
a hvala josh jednom, hvala ... luvam te Vashe slike. - Page 7 582172
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 12:31 pm

ja ti kazem ozbiljno i bas to sam htela da ti kazem isto sto i tvoja drugarica,ali gledam,ko zna sta ces da pomislis Very Happy

hehehe,znas sta,zivo me interesuje kako izgleda scena kad bi ste se ti i Gackt gledali lol!

luvam i ja tebe Vashe slike. - Page 7 582172
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 1:15 pm

thanx a lot yosh jednom

ne brini se svatila sam te kako treba Very Happy

samo ne znam kolko bi se dugo gledali, znash to i mene zanima Very Happy
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 1:30 pm

haha,usli bi u ginisovu knjigu rekorda lol!

inace,svidja mi se ovo na tvojim rukama Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 06, 2009 1:38 pm

arigatou

opet mi spamamo ... idemo u sobu Very Happy
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 7:02 am

AJme, Ina, sta bih dala ja za takav kvalitet kose i toliku duzine <3
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeMon Nov 09, 2009 8:02 am

thanx Natalija (ako se dobro sjecam imena ) Very Happy
i moram ovo da kazem
drago mi je sto si se vratila na forum
nedostajala si mi lol!
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 13, 2009 4:41 am

<3 XD

Pa dodjem ponekad. Jos sad sam pocela sa pripremama za prijemni pa valjda shvatas (:
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitimeFri Nov 13, 2009 2:14 pm

@_Iki_ - Kako si slaatka ^^ Mnogo licis na Japanku *_*
@Ina - Prekawaii ^^

Evo, i ja da postavim, tek sad sam videla ovu temu. Msm, nemo' da se uplasite kad me vidite xD Imam neke slike, katrastrofa:
Vashe slike. - Page 7 2cxjehs
Vashe slike. - Page 7 125p302
Vashe slike. - Page 7 Nnuwsx - Kako sam zla ovdee Vashe slike. - Page 7 572148
Vashe slike. - Page 7 29kx9ap - Narcis -.-
Vashe slike. - Page 7 Fa4gex
Vashe slike. - Page 7 2w5unf5 - ovde sam malo dodala trepke u blingee i malo ukrasila sliku, a ovo su mi novi dredovi Vashe slike. - Page 7 582172

aj vont komenc
Na vrh Go down
Sponsored content





Vashe slike. - Page 7 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Vashe slike.   Vashe slike. - Page 7 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Vashe slike.
Na vrh 
Stranica 7/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)
» Slike s Koncerta tj neshto shto smo slikali pred koncert i tako to

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Licno-
Idi na: