JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Nip/Tuck [Rezi me]

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeThu Mar 19, 2009 4:07 pm

Pa je l' gledao neko ovu seriju? Svakog radnog dana [izuzev onih kada je jbni pregled sportse utakmice, iliti da budem preciznija - FUDBALA!!! >_<] u 00:00. Divna serija koja se bavi taboo temama. Trenutno se prikazuje 5. sezona. Nadam se da nije poslednja T_T

P.S. Napisala bih jos nesto o ovoj seriji, ali umrla je jedna devojka iz moje skole pa nisam in the mood. Sry...
Na vrh Go down
Meev^^

Meev^^


Broj komentara : 550
Location : In front of Uru. He's imitating me, again!!!
Registration date : 2009-02-17

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 4:24 am

Ma kayz. ;)
Btw, obavezno gledam ovo chudo. xD Veoma, khm, edukativna serija... Nip/Tuck [Rezi me] 682318
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 4:37 am

gledala sam je davno.
Smile
super je.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 8:13 am

To ona dvojica shto rade plastikanere? XD

Cool serija ^^
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 9:23 am

aha.

haha.

ma meni su oni super.
nerviraju me neki likovi u seriji al' jbg.
XD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitimeMon Mar 30, 2009 12:13 pm

uuuu ta serija je brutal do jaja XD

ima neko rapid ili torrent? koliko sezona ima?

mrzi me sama da rovarim XD
Na vrh Go down
Sponsored content





Nip/Tuck [Rezi me] Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nip/Tuck [Rezi me]   Nip/Tuck [Rezi me] Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nip/Tuck [Rezi me]
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Tv-
Idi na: