JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)

Go down 
+7
_Iki_
Yucuko Chan
Minami.
Ina
Danny_Akumu
Quetim
Mai Mai-chan
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
AutorPoruka
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 4:19 pm

AAaa! Gde je Hizumi??? >___< XD Nema veze, postavicu ja neke slike. Duuusa

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 2llghts
Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 _hizumi_
Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 95

Ovde je prekriven (<_<'') ali mi je takooo HOT!!!
Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Scanqi2rf8
I lici na Shoua hihi
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 28, 2009 6:09 pm

iju na owoj poslednjoj stwarno lice Shocked

aaa tako je hooot Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 156817
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeWed Apr 29, 2009 2:35 am

kak mu je permutovana bradavica na 3. slici xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeMon May 11, 2009 11:46 am

hahahahahahaha XD XD XD

sto se lepo swi ne skinu...nego owako nas muce Sad
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 2:51 pm

Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 8:00 am

Kumooooo !!!! Kako mozes biti tako bezobrazna??? lol!
Pa ti stvarno hoces da mi srusis brak????? Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 12:37 pm

Izvini kumo stvarno,ali to je bilo jace od mene,umireeeeeeeeem Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 682318

Unisticu ja i svoju vezu,Satoshi je jednom video ovo,jedva sam se izvukla!!!

I pazi,znam ja da ti tvog Gackta volis naj na svetu,i ja isto mog Satoshija,ali brate,imamo i mi oci Twisted Evil lol!

A da znas,naletela sam i na neke slike od mog kuma,sva sreca pa si ga dovela u red,zaprepastila sam se!!! Shocked
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 12:43 pm

Tacno imamo i mi oci ... lol! bolje da ne nastavljam hehe

Sreca tvoja ... i nemoj da se deres da umires i Miyavi ... fakat ne znam kako bi to Satoshiju objasnila opet .... Very Happy

Da morala sam malo ... mada mene vishe nish ne moze iznenaditi od njega Twisted Evil
ipak mozes li da mi pokazes za slucaj da za njih ipak ne znam lol!
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 6:56 pm

jaooooooooooo,ne podsecaj me,nemas pojma kakva je to rasprava bila,tad smo se prvi put bas,bas pokacili,mislim,nije da se hvalim il tak nesto,ali izgleda da je njemu ipak stalo domene cim je presao preko toga Very Happy

paaaaaaaa,ne znam dal ih nisi videla,ipak si ti opterecena njime,al opet evo ti Razz
http://farm1.static.flickr.com/220/478871805_69efde9a70.jpg
http://www.yonasu.com/wp-content/uploads/gackt-nude.jpg
https://media.photobucket.com/image/nake%20gackt/Arachne666/kuroyume/Kiyoharu3.jpg
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 3:38 am

ne hvalis se ti .... to je cinjenica lol!

ma ko ti je opterecen Razz Razz Very Happy

znam za ove prve dvije ... druga mi je stajala na desktopu hehe ... kad nije bilo staraca (oni misle da je on ipak fin decko, ne bih da mu kvarim image)

a treca svaka cast nisam ovu imala ... gdje je nadje ... ako najdes jos koji sa tog photo shootinga javi mi lol! Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 572148
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:00 am

hehe,pretpostavljala sam za tu sliku da je nemas Razz

ok kumo,nadjem ti jos,samo mi daj malo vremena,pa ti javim Very Happy
za sad,evo ti ova:
https://media.photobucket.com/image/gackt/tacticsmanager/gackt.jpg?o=438
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 11:03 am

gacktu je mali mwahahahahah xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 12:31 pm

oki evo dajem ti ... lol!

Urusaiiii yoooo Minami haha Razz lol!
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 9:36 am

Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:13 am

arigatou gozaimas Very Happy Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 37104

mislim da ovaj prvi nije G, ali nema veze ... dobar je ... tako da ide na wall malo Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 682318

Aaaaa sjecanje jedne gejshe ili gayshe Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 572148

ma Jin i Kame bi se trebali uzeti vec jednom Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 682318

jesam bezobrazna ... shalim se volim ih obojicu mottooooo Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 27723 Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 37104
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 12:33 pm

>.<"
oni nisu gej.
Sad
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 2:03 pm

znam da nisu .... samo tebe zafrkavam lol! Razz Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 37104
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 3:28 pm

yup,ni ja nisam bas sigurna,lici,ali mi se cini da ovaj nije mrsav kao Gakuto Very Happy

aaaaa,ova druga mi je uvek bila vrh Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 8:10 pm

e ta druga je iz ove reklame, koju ja ne mogu pregledati do kraja jer cu razbiti nesto
.... mater mu ...

Gackt Commercial

a ova glista je josh jedna zrtva sa spiska Very Happy Twisted Evil
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 12:11 pm

jaoooooooooooooo,znam ovo,kumo,izvini sto ti kazem,ali videla sam nekoliko ovakvih Gacktoviv slika... ne smem da ih objavim,ne zeim rizikovati kumstvo Very Happy

ali stvarno,kucka jedna... nemoj bas da je ubijes,polomi joj noge ili joj razbij nos Very Happy Razz


aj sad malo opustanje:
http://fc06.deviantart.com/fs39/f/2008/338/a/6/Dir_en_Grey___Kyo_by_shadowed_light_waves.jpg
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 3:17 pm

kyaaaaa kyo nie tak hot.
on je bbeebbaaa moja i dieova xd
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 8:33 am

Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 9:07 am

pa i nije go ... barem po mojim standardima Very Happy
odlicna jakna i kajsh ... svidja mi se
a i on je dobar
Na vrh Go down
_Iki_

_Iki_


Broj komentara : 695
Age : 33
Location : Uglavnom Satoshijev krevet ;)))
Registration date : 2009-08-21

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 9:10 am

ma ok kumo,znam ja sta je po tvojim standatdima Razz

idi gledaj one slike sto sam ti poslala Razz lol!
Na vrh Go down
Ina

Ina


Broj komentara : 706
Age : 34
Location : with Gackt XD
Registration date : 2009-04-12

Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 05, 2009 2:21 pm

aaa da predpostavim da je Jun na njima i ona cura ... vidjecemo Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 246827
Na vrh Go down
Sponsored content





Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)   Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):) - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Slike polugolih Japanaca(na nashu ne srechu nisu skroz goli :( ):):):)
Na vrh 
Stranica 2/3Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vashe slike.
» Slike s Koncerta tj neshto shto smo slikali pred koncert i tako to

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Spam area-
Idi na: