JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Mini stories

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Mini stories   Mini stories Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 10:44 am

E ovako, ovde cu pisati kratke Bojanine i Teodorine izmishljotine. Za razliku od mojih i naty-inih ove su pomalo yaoi ali su jako retardirane. Uverite se sami...
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mini stories   Mini stories Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 11:01 am

Prostitucija

Bila jednom jedna srecna porodica. Ruki i Uruhina su srecno ziveli sa svojim sinovima: Kai-em i Aoi-em, i cerkama: Shoulinkom, Boulinkom i Reitinkom. Dobro, mozda ne bash srecno. Ruki je bio veoma neodgovoran otac koji je stalno terao svoju decu da rade a on ishao u provod. Jednog dana Ruki je odveo svoju decu u astronauta, i kad se vratio Uruhina mu je rekla:
- Ne moze to vishe tako. Zbog tebe ce deca da mi postanu nevaspitana i zla. Ako se ne promenish razvodimo se!
Na to je Ruki odgovorio:
- Jedva chekam.
I otishao. Uruhina, Aoi i Kai su odluchili da izvrshe samoubistvo pa su skochili sa mosta. Kad su Shoulinka, Reitinka i Boulinka ostale na ulici otishle su da potraze svog oca. Kad su doshle kod Rukija on ih je namirisao i rekao da ce da ih da na usvajanje, one su ga pitale zashto, a on je rekao:
- Zato shto ste moja deca i mogu da radim sa vama shta hocu.
Onda je Kyo ukrao Reitinku i odveo je u prostituciju. Ruki je ubrzo zatim pronashao Kyo-a i zahtevao da mu vrati cerku, ali mu je Kyo ponudio puno novca za Reitinkinu prostituciju pa je Ruki shvatio da moze da zaradi i prodao je i ostalu decu i zenu (preziveli su pad, nije bilo visoko).
Prvi Kyo-ov klijent bio je Takeru. Kyo:
- Vi ste nasha nova mushterija, pretpostavljam.
- Ne pretpostavljaj!
- Dobro. Mushko ili zensko.
- Chekaj da pogledam.
- Ne ti, prostitutka Mini stories 225921
- Ona roza
- Znachi zensko. Uruhina, skidaj gace!
Ali dok je klijent bio josh u poslu naishao je inspektor Hiroto i video Rukija koji je pkushavao da se obesi (ne znamo zashto) i ukapirao da je to javna kuca i pokushao da uhvati prostitutke ili klijenta ali Kyo ih je sve pokupio i pobegao a Hiroto je uhvatio Rukija.
Kyo je zapocheo novi posao. Takeru se duplirao i sa svojim duplikatom redovno iznajmljivao Uruhinu i Boulinku tako da je Kyo bar malo zaradjivao. Kad je Ruki zarobio Hirota i pobegao, prerushio se u kauboja i otishao kod Kyo-a. uzeo je Uruhinu za 100 jena za sat vremena. Kad je ponovo doshao Kyo mu je rekao:
- E, Ruki, znam da si ti, necu da ti dam da j***sh decu evo imamo novu robu: Manu, Umi-a i Tomo-a.
A Tohya je postao novi nabavljach poshto je Ruki ispao iz posla. Ali nakon nekog vremena posao je jednostavno propao.


Kraj.
Na vrh Go down
waii

waii


Broj komentara : 88
Age : 30
Location : sha te brige
Registration date : 2009-04-06

Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mini stories   Mini stories Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 5:55 pm

XD OMFG ocu ja Tomoa za prostitutku xDD

gospodeee jel ima ko normalan od vas? XD
Na vrh Go down
http://ichigo.forumotion.net
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mini stories   Mini stories Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 5:21 am

Ne, mi smo sve retardirane perverzne Japan fangirls xD
Na vrh Go down
Usagi

Usagi


Broj komentara : 1
Registration date : 2010-07-04

Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mini stories   Mini stories Icon_minitimeSun Jul 04, 2010 5:46 pm

HEEEEJ ima i neki fanboy tu i tamo ^_^
Na vrh Go down
Sponsored content





Mini stories Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mini stories   Mini stories Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Mini stories
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Mini Moni (ミニモニ)
» Racial Mixture [mini-album]

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Fan Stuff :: Fanfikcije-
Idi na: