JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)

Go down 
3 posters
AutorPoruka
dahlia

dahlia


Broj komentara : 10
Location : Beograd
Registration date : 2010-02-08

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 4:56 pm

http://wiki.d-addicts.com/Kimi_wa_Pet

Smart, successful and good-looking Iwaya Sumire works for a big newspaper. However, her boss asks her to leave for being too "perfect" a woman. Feeling angry and dejected Iwaya returns home depressed, and most of all lonely. However, when she finds an unconscious young man lying in a box out the front of her home and takes him in. He looks like a dog she used to own called Momo. She dubs him Momo and decides to "keep him as a pet." It's the start of an unexpected life together as they overcome obstacles and become quite attached to one another. But can love like this exist? --TBS



Tema je na prvi pogled malo weird ali je serijica super, krajnje opustena i zabavna i Jun Matsumoto je presladak, tako da... vredi pogledati Smile

Evo par slikica:


Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Kimi-wa-petto

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Kimi-wa-petto2
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeMon Feb 22, 2010 5:14 pm

*goes to streaming site!*

arigato ^^

EDIT:
ovo sam gledala xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
dahlia

dahlia


Broj komentara : 10
Location : Beograd
Registration date : 2010-02-08

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 12:44 pm

Eee, i kako ti se svidela? Meni je mnooogo simpaticna Smile
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 2:11 pm

haha dobra je.
nego ruznu su devojku uzeli za glavnu glumicu.
>.<
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
dahlia

dahlia


Broj komentara : 10
Location : Beograd
Registration date : 2010-02-08

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeThu Mar 04, 2010 2:29 pm

Ma nekad mi se ucini lepa a nekad ruzna, da ima drukciji nos bolje bi izgledala... A kroz celu seriju velicaju njenu lepotu Very Happy

offtopic: Je li, Minami, je l ti to Hongki (iz You're beautiful) na avataru, il sam pomesala likove? Smile
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeSat Mar 13, 2010 12:47 pm

dahlia (citat):
Ma nekad mi se ucini lepa a nekad ruzna, da ima drukciji nos bolje bi izgledala... A kroz celu seriju velicaju njenu lepotu Very Happy

offtopic: Je li, Minami, je l ti to Hongki (iz You're beautiful) na avataru, il sam pomesala likove? Smile
Nije to Jeremy
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 3:54 am

dahlia (citat):
Ma nekad mi se ucini lepa a nekad ruzna, da ima drukciji nos bolje bi izgledala... A kroz celu seriju velicaju njenu lepotu Very Happy

offtopic: Je li, Minami, je l ti to Hongki (iz You're beautiful) na avataru, il sam pomesala likove? Smile

nene ovo je pevac.
lol i korejac je Smile
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeSun Mar 14, 2010 3:59 pm

Hongki je koreJanac i pevac i glumac
Na vrh Go down
dahlia

dahlia


Broj komentara : 10
Location : Beograd
Registration date : 2010-02-08

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 11:24 am

Ma dobro, bar sam naciju pogodila Smile

Pa manje-vise svi oni ubrzo postanu i pevaci i glumci i modeli (osim ako su bas antitalenti za nesto od toga)... Valjda ih tako i traze na audicijama (na foru Idola i sl) - da lepo pevaju, da plesu i sl...
Da, da, Hongki je i pevac i glumac, decko sjajno peva (glavni vokal u FT island)
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeTue Mar 16, 2010 1:32 pm

A mica glumio je u You're beautiful Jeremy-a ^^
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 2:56 am

SPAM!

serija?

no,matsu jun je lepo odglumio u ovoj seriji za razliku od Bambino gde mu je gluma ocaj.
>.<"
devojka mi je ono.. oke solidna.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Sponsored content





Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)   Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun) Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Kimi wa Petto (u gl. ulogama Koyuki i Matsumoto Jun)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Japanese Stuff :: Serije-
Idi na: