JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ukratko o bendu.

Go down 
+12
_Iki_
AyA^^
[LAOI]
Quetim
Ina
Keiki
Yucuko Chan
Cossette
Meev^^
Mai Mai-chan
Danny_Akumu
Minami.
16 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorPoruka
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeSun May 31, 2009 10:51 am

U poslednej vreme stalno su namrshtebni a uopshte mi se ne svidjaju tako >.>
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeSun May 31, 2009 2:46 pm

Pa ne mogu svi biti oshare debilchici... -_-
Samo josh da pochnu opet da prave dobre pesme i bice super.

Ja njih stvarno ne kontam, nekad naprave neku pesmu koja otkida, al onako zeshce, a nekad neko njesra koje nije nizashta.. Suspect
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 3:55 am

Citat :
Pa ne mogu svi biti oshare debilchici...
lol

Da, znam da imaju par skroz bzv pesama xD Ali generalno imaju fantastichnu muziku, a Rukijevi textovi su jedni od najlepshih koje sam chitala ako ne i najlepshi. Uvek sam mnogo cepidlachila oko textova muzike koju slusham.
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 8:00 am

To vucu stare pesme koje su 89437239042931 puta bolje
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 8:11 am

Mada ima nekih starih koje su isto toliko gore.
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 11:07 am

pa da ali mislim da su u generalu neke stare pesme mnogo mnogo bolje od ovoga sto snimaju sada...
Na vrh Go down
[LAOI]

[LAOI]


Broj komentara : 165
Age : 32
Registration date : 2009-05-16

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 11:57 am

Po meni je Guren bio najbolje sto su zadnje napravili.

Sve novije mi ne valja kada usporedim sa starijim pjesmama.
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 12:28 pm

Nista posle filth-a nije dobro, po mom misljenju
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeMon Jun 01, 2009 2:06 pm

Nzm, ali meni se svidja Leech (pesma, ne i ceo singl)
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 3:10 am

I meni se sa [Leech] singla svidja samo Leech pesma >.< Samo, zashto se nikome ne svidja D&C, nije mi jasno? A u svakom sluchaju, novi album tek dolazi tako da cemo tek da vidimo.
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 6:54 am

meni se Without a trace i Headache man bas svidjaju...
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 9:03 am

I meni. A ni D&C, po meni, nije losha. Ali u principu je tako sa svim bendovima. Uvek ti se vishe svidjaju stare pesme od novijih, verovatno jer si vishe navikla na njih, a kasnije kad nasnime josh novih i ove zastare onda ti se i one vishe svidjaju od onih tek snimljenih. Ne mislim ni na koga posebno vec pricham uopshteno.
Mozda sam ovo objasnila malo konfuzno ali mislim da cete shtvatiti poentu.

EDIT: Nova slika -
http://community.livejournal.com/gazette_media/1890040.html
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 9:54 am

ja ipak mislim da nije tako.
nego se bandovi sa vremenom menjaju i postaju komercijalniji nego pre. a samim tim muzika im je vece scheisse. mada tako fanovi traze a mi smo sami krivi za to tako da ja nemam pravo da se protivim i komentarisem jer sam i ja fan ^^

gazetto je pravi dokaz za to

Uporedite Rukija ranije:
Ukratko o bendu. - Page 4 16640893_30
Ukratko o bendu. - Page 4 16634933_bis003

sa sadasnjim rukijem.......................
Ukratko o bendu. - Page 4 97-33
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:03 am

Nije isto. Jer nije isto imati 22 i 28 godina. Stare i psihichki i fizichki, morate i to da uzmete u obzir pogotovo kad je izgled u pitanju. A shto se muzike tiche i nisu se neshto drastichni promenili. Ne ochekujete valdja da snimaju sve pesme na istu foru?
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:14 am

mozda fizicki
a sta je sa ovim novim bandovima gde su clanovi od 22 godine? i oni su slicni new age visual kei stilu

sto se tice psihicki... mislim da je njima ZABRANJENO (kao recimo brak etc) da unose, oh well, osecanja. Pesme su pune osecanja ali oh...
ako je neko psihicki nestabilan i na vk sceni je ne sme to da pokazuje Smile
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:35 am

Oni su druga pricha.

Sad kad si to pomenula, podsetila si me: tu je PSC kompanija koja namece svoja pravila bendovima. Svi znamo kako su strogi.
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 10:50 am

po mom misljenju, mislim da gazetto hoce da budu kao u wakaremichi vremenu etc ali im eto psc en dozvoljava
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:03 am

Pa to sam i mislila. PSC je gadna kompanija ali moraju da joj se povinuju ako zele da opstanu. A zele. Nije to zbog para, vec su rekli da bi mogli 'ladno da napuste muziku i da zive lagodno, vec jednostavno zele da se bave muzikom i skinuce malo maskare da bi ostali u poslu.
Na vrh Go down
[LAOI]

[LAOI]


Broj komentara : 165
Age : 32
Registration date : 2009-05-16

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeTue Jun 02, 2009 11:58 am

^Ruki to itekako pokazuje...barem dok pjeva live.
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 2:52 am

@Laoi - Na shta tachno mislish? >.<

EDIT:
Hahahahaha, shta sam nashla na Urban Dictionary:
Ruki

An extremely poetic and beautiful Japanese guy that is the vocals for the visual kei band The GazettE.

JRocker1: Hey whatcha listening to?
JRocker2: The GazettE Very Happy
JRocker1: OMG! I love that band! Ruki is so awesome! I love his poetic lyrics! ♥️¬♥️
JRocker2: Me too! Very Happy
JRockers1&2: -Spazz-


The vocalist for the Japanese visual kei group the GazettE

Fangirl1: Ai shiteru, Ruki!
Fangirl2: Aww, he's so kawaii! ^_^


Reita

The sexiest Japanese rocker on the scene. Often causes fangirls to cream their pants

ZOMFG IT'S REITA. Go on google and search him up bitch. Very Happy

Uruha

The very talented lead guitarist from the Visual Kei band the GazettE. And also quite possibly the most attractive man alive.

Lesbian's do not exist. They're only women that have not seen Uruha.

Kai

The drummer and leader of the Japanese visual kei band, the GazettE. Known for his bright smile and adorable dimple.

Fangirl 1: Kai is so kawaii, ne?
Fangirl 2: So desu NE! Kawaiiiii!!!


Urugasm

An Orgasm induced by the extreme sexiness of the lead guitarist of The GazettE, a japanese Visual band.

Uruha's thighs give me Urugasms.

Reituki

Reituki is a slash pairing consisting of Reita and Ruki from The GazettE. It's one of those pairings that will never get old like AoiXUruha.

Reita: I can not bear it any longer, Ruki. I must have you tonight!
Ruki: *blush* Okay. If you insist. It will make the Reituki fangirls happy.


Two men, Reita and Ruki who are the bassist(Reita) and vocalist(Ruki) of the Visual Kei band, the GazettE.

Dude, did you see that update of that really awesome Reituki story? It was so awesome!
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 4:27 am

Bawhahah, ali najjacha je definicija lezbejki !!!!


Cossette: komentar modifikovan dana: Wed Jun 03, 2009 11:58 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
[LAOI]

[LAOI]


Broj komentara : 165
Age : 32
Registration date : 2009-05-16

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 5:12 am

Ahahahah...vidim da im je Aoi najmanje zanimljiv -.-"
Na vrh Go down
Yucuko Chan

Yucuko Chan


Broj komentara : 280
Age : 29
Registration date : 2009-03-02

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 9:22 am

Ja sam se za lazbejke iskidala od smeha >.<
Nigde nisam nashla za Aoia >.<"
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 11:08 am

Lesbian's do not exist. They're only women that have not seen Uruha.

An Orgasm induced by the extreme sexiness of the lead guitarist of The GazettE, a japanese Visual band.


LOL! XD

@ laoi
hm mislim da je aoi najmanje popularan clan... =//
bas mi je krivo jer je bas cute i sexy
i bas je vest s gitarom
Na vrh Go down
[LAOI]

[LAOI]


Broj komentara : 165
Age : 32
Registration date : 2009-05-16

Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitimeWed Jun 03, 2009 11:54 am

Jos bolje...vise za mene bahahaha ^^
Na vrh Go down
Sponsored content





Ukratko o bendu. - Page 4 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ukratko o bendu.   Ukratko o bendu. - Page 4 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Ukratko o bendu.
Na vrh 
Stranica 4/8Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.
» Ukratko o bendu.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Bendovi :: The GazettE-
Idi na: