JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 official emo thread

Go down 
+3
Mai Mai-chan
Minami.
Cossette
7 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:04 am

~official anti-emo thread on Jrock Balkan~



Okeeeeeej......
Ima previshe emo debila koji se loze na VK jer misle da je emo. Uvide da su se malo ispalili tek kada chuju muziku, ali misle da su pokupili svu pamet sveta ako znaju za `Sumire` .....
Eeeeeehhh.... Ovde idu predlozi kako da se reshimo tih emo uljeza... XD
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:05 am

ahahah.
vrh tema.
xD

ajmo ih pobiti sve redom.m?xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:10 am

mali emich.kako to moja drugarica kaze xD
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:10 am

ti se ne javljaj u ovu temu hahahha.
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:13 am

sto si takvaaa ja nisam emo...ja sam mali emich(nisam zxD)
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:17 am

aj mrsh.
:p
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:24 am

sto,pa ja sam mali emich.dobri emich xD
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:26 am

emosi nisu dobrodoshli ovde buahahah xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 10:29 am

kako si zla ja nisam emoooooooooo!!!!!!!!samo imam "emo" patike xD
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeThu Apr 09, 2009 9:23 pm

lulz, epic thread XD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 5:13 am

Ja imam emo frizuru B]

haha
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 7:27 am

I <3 Mao, Quetim (btw, kako se zovete??) , nemate emo patike ni frizuru.
Nishta nije emo. ~ In the wise words of Nevena. XD
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 7:57 am

Quetim (citat):
Ja imam emo frizuru B]

haha

Da... i ja.... nosim shishke na stranu od kako znam za sebe i onda se pojave neke budale, proglase to "emo" i zakomplikuju mi zhivot official emo thread 225921
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 8:54 am

@ Mimi-chan
Da, naravno da znam. To sto sam rekla bio je cist sarkazam. Mislim da je opste poznato da ja mrzim emo... Ali ipak, imajmo milosti prema njima:
official emo thread 6c3h1u1

@ Keiki
Ma opusteno... Samo su izobrnuli situaciju ^o^

Edit: Ubiti njega XD
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 10:08 am

ko je taj?
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 10:11 am

Alex Evans <_<
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 7:10 am

Uhh... Svi su idioti do bola...
A chula sam da je taj Alex sad postao neki fenser XD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 8:06 am

Ne, ne, bio je i ostao XD Ima jos jedan emic koji ,,peva'' sa njih. Ne znam kako se ozve. Ali on je tek ruzan!
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSat Apr 11, 2009 12:41 pm

Ma svi su debili.
Nego ajde mawo mashtoviti predlozi za ``chishcenje`` XD
Na vrh Go down
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 10:04 am

Hmmm... juche na kalishu jurim do WC-a i neki klinci "metalci" oko 15 godina stoje... jedan mali kosijaner pochne da viche, Ena, Ena (ime drugarice).....pazi emo!

I shta sam uradila, otishla do wc-a (nisam mogla da istrpim XD) obavila, vratila se i ishamarala klinca, dok su se drugarice razbezhale XD
Prilazim, mali pocheo da se shiri kao neshto (ja sam niska a on mi do sisa, shta se shirish bre!) i paf, 3 pljeske dlanom, jedan finish pesnicom i aj' zdravo XD

Sad mozhe da se hvali kako ga je "emashica izmlatila"...
Na vrh Go down
Cossette

Cossette


Broj komentara : 709
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:14 pm

Ahahahah, kako te volimmm !!!!! XD O choveche. XD XD XD
Na vrh Go down
Minami.
Admin
Minami.


Broj komentara : 1767
Age : 31
Location : 日本
Registration date : 2009-01-31

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 3:22 pm

Keiki (citat):
Hmmm... juche na kalishu jurim do WC-a i neki klinci "metalci" oko 15 godina stoje... jedan mali kosijaner pochne da viche, Ena, Ena (ime drugarice).....pazi emo!

I shta sam uradila, otishla do wc-a (nisam mogla da istrpim XD) obavila, vratila se i ishamarala klinca, dok su se drugarice razbezhale XD
Prilazim, mali pocheo da se shiri kao neshto (ja sam niska a on mi do sisa, shta se shirish bre!) i paf, 3 pljeske dlanom, jedan finish pesnicom i aj' zdravo XD

Sad mozhe da se hvali kako ga je "emashica izmlatila"...

official emo thread 307295 official emo thread 307295

ako.
thats the spirit xD
Na vrh Go down
http://jrockbalkan.niceboard.net
Keiki

Keiki


Broj komentara : 305
Age : 37
Registration date : 2009-03-15

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeSun Apr 12, 2009 9:37 pm

Very Happy jbg kad me iznervirao Embarassed
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeMon Apr 13, 2009 10:25 am

Keiki (citat):
Hmmm... juche na kalishu jurim do WC-a i neki klinci "metalci" oko 15 godina stoje... jedan mali kosijaner pochne da viche, Ena, Ena (ime drugarice).....pazi emo!

I shta sam uradila, otishla do wc-a (nisam mogla da istrpim XD) obavila, vratila se i ishamarala klinca, dok su se drugarice razbezhale XD
Prilazim, mali pocheo da se shiri kao neshto (ja sam niska a on mi do sisa, shta se shirish bre!) i paf, 3 pljeske dlanom, jedan finish pesnicom i aj' zdravo XD

Sad mozhe da se hvali kako ga je "emashica izmlatila"...

Like it ! X'D
Mada nisi ni trebala... Cisto gubljenje vremena... Nemma ti vajde kaciti se sa takvim degenericima
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:37 pm

hahahahahha meni je jedan lik na ulici zilet dao i kao "idi rezi se" samo zato sto imam tu kao "emo frizuru" mada sada je swe emo koliko sam primetila,
nosis kosu na stranu-emo si
slusas metal core/screamo-emo si
gledas anime- emo si
nosis crno- emo si
ok ja mozda licim na njih i gotiwim nesto od te muzike ali to je swe komercijala,swi ti emo/scene whatever likowi me teraju da peglam,posebno ti "poznati"
Na vrh Go down
Sponsored content





official emo thread Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread Icon_minitime

Na vrh Go down
 
official emo thread
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cosplay -da LOL thread-
» Happy b-day thread.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Spam area-
Idi na: