JRock Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

JRock Balkan

Za sve fanove JRocka na Balkanu :)
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  TražiTraži  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 official emo thread

Go down 
+3
Mai Mai-chan
Minami.
Cossette
7 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:40 pm

Ma pusti to...
Scene mi je ok. Gotivim puno. Ali emo puj puj puj. Kopija svih drugih stilova. Od turbica do blekica <_<''
Naravno, ako izuzmemo da su ostali stilovi kopija drugih jedinstvenih ^^
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:43 pm

hahahahahhaha ali emo jeste swe pokrao nie ni cudno sto onda ljude koji slusaju VK zowu "emo" official emo thread - Page 2 225921

dobro nesto od tog scene jeste ok,oni su makar happy i onako swi sareni ona depresiwa me ubija XD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:53 pm

Ma nee. Ma kakvi manga frizure ne postoje. Sve su to emo frizure Rolling Eyes Kako me nerviraju ti glupi i ograniceni ljudi

Pre nedelju/dve/tri sam se osisala i pojavim se u skolu i svi se slihtaju: jaw, kako ti je dobra frizrua bla bla. I jedan lik iz susednog odeljenja stavi mob ispred mene kad da hoce da me slika. I ja kazem: Err, Nemanja, ajd' odjebi idi nadji zivot. On: Jao sto ti je lepa emo frizura. I uporedjuje moju jedinstvenu i savrsenu i prekrasnu frizuru sa nekom besmislenom kopijom gde je pola kose prebaceno na celo o_o''
official emo thread - Page 2 Emo%2Bhair
Ja lepo kazem: E, da, jesam emo sam. Plasim se skinsa. Bu hu. -.-'' I'm going to die. T_T -.-''

Pa da, a meni su scene likovi jako simpaticni i interesantni
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 3:57 pm

hahahahaha ono "i wish my lawn was emo so it would cut itself" XD

hahahahahhaahahaha XD

ljudi su jako ograniceni...

a da,swe je to "emo" za manga friz niko nie ni cuo jer je i to emo :S official emo thread - Page 2 225921

ti likowi su stwarno debili,pa nisu swi kopije likowa koji have no life pa po ceo dan kace swoje "emo" slike po netu
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:12 pm

Hahahaha. Omg... Moja nova omiljena recenica hahaha!

Pa niko nije ni cuo zato sto se staa? Nije se pojavilo u BRAVO-u. A kad se pojavi u Bravou onda je superkuldobro i svi ga vole. Jes' da se pojavile ceirtan things o jrock 2004. jel? a tad nije ni citanost bila velika =/ I to su samo bandovi bili. Znam to jer sam tad bila fenserka i slusala sam Brinti spirs <_<''

Pa dobro, nije ni njima lako. Oni pate od ne tako blagog poremecaja sizofrenije. U drustvu su divni i emo su, jelte? A kuci su happy and hippy, sve dok ne sede za kompom gde pisu o svom ne-imanju zivota. I umesto da nadju zivot oni pricaju o ne-imanju istog. Gori su od Ane Karenjine! o_o''
Ali i scene likovi kace non-stop slike. Ali te sliku su bolje. Nisu low-quality kao emo <_<''

Kiki Kannibal (jedna i jedina ^^):
official emo thread - Page 2 2478857662_1ebb1e2438
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:19 pm

Who the fuck is kiki Kannibal
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:22 pm

Moja najomiljenija scene likusa.
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:23 pm

Quetim (citat):
Hahahaha. Omg... Moja nova omiljena recenica hahaha!

Pa niko nije ni cuo zato sto se staa? Nije se pojavilo u BRAVO-u. A kad se pojavi u Bravou onda je superkuldobro i svi ga vole. Jes' da se pojavile ceirtan things o jrock 2004. jel? a tad nije ni citanost bila velika =/ I to su samo bandovi bili. Znam to jer sam tad bila fenserka i slusala sam Brinti spirs <_<''

Pa dobro, nije ni njima lako. Oni pate od ne tako blagog poremecaja sizofrenije. U drustvu su divni i emo su, jelte? A kuci su happy and hippy, sve dok ne sede za kompom gde pisu o svom ne-imanju zivota. I umesto da nadju zivot oni pricaju o ne-imanju istog. Gori su od Ane Karenjine! o_o''
Ali i scene likovi kace non-stop slike. Ali te sliku su bolje. Nisu low-quality kao emo <_<''

Kiki Kannibal (jedna i jedina ^^):
official emo thread - Page 2 2478857662_1ebb1e2438

hahahahahhahaha owo "Pa dobro, nije ni njima lako. Oni pate od ne tako blagog poremecaja sizofrenije. U drustvu su divni i emo su, jelte? A kuci su happy and hippy, sve dok ne sede za kompom gde pisu o svom ne-imanju zivota. I umesto da nadju zivot oni pricaju o ne-imanju istog. Gori su od Ane Karenjine! o_o''
Ali i scene likovi kace non-stop slike. Ali te sliku su bolje. Nisu low-quality kao emo <_<'' je uprawo postao moj najomiljeniji post ikada !!!

tacno tako!!!

nie njima lako XD XD XD mislim swi mi imamo mometne kada nam je tesko pa ne pisemo po blogowima "oh,pade kap kise,odoh da rezem wene jer nebo place" XD XD

aaa Kiki je bas lepa samo mnogo mrsawa i lepse joj sad stoji owa plawa kosa nekako "punije" izgleda XD ali swaka joj cast za kosu! official emo thread - Page 2 476215
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:24 pm

nishta lichno izgleda kao rakun,msm na kosu
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:40 pm

Pa Kiki je imala i drugacije frizure, logicno XD Ali meni se svidja ova. Nekako je najscene lol. Ostale su, pah, obicna plava kosa.

@ *nYaPpy_DaNnY*
Hvala XD Drago mi je sto neko ceni moje dubokoumno i dugogodisnje porucavanje emo psihe. XD

Pa da, logicno je da imamo svi momente kad smo depresivni. Ali eto, uz dobru terapiju (moja macak XD sestra, muzika, horori, crtanje, roditelji) kod mene to traje 5 min.
Mada vecina ,,emosa'' je na silu depresivna. I secu se zato sto su inadzije nevidjene i i i, glupi su XD
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:42 pm

Oni misle da su depresivni jer neki imaju probleme u glavi,i sebi uteraju u glavu kako su tuzhni blablabla patetika i onda krenu da se sseckaju i sl
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:45 pm

XD emo psiha XD

pa jeste,oni kao da traze razloge da se ubedace i da placu,i zato je ona nekadasnja emo muzika koja je goworila o swim stranama ziwota nekako postala label za lazno bedacenje i unistili su samu muziq uopste sa swim tim "emocijama"
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:49 pm

@ I <3 Mao

Sizofrenicari here they go XD

@ *nYaPpy_DaNnY*

E sto se tice muzike. Ne znam ni jedan bend, ali iskreno XD Znam samo one ,,utripovane'' bandove FOB, MCR, Panic at the disco itdd... A nije mi jasno zasto neko place zato sto je nekog koga nikad nije ni upoznao ostavila devojka o_o'' Malo bez smisla, al ok...
Jedno je sigurno: lazu cim zinu samo da bi bili u centru paznje.
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:50 pm

Da definishemo neshto EMO ne postoji kao pravac kao ni kao bilo shta,karirano uopshte nije EMo,shishke u stranu takozvane "EMO" nisu Emo nniti je bilo shta emo,neko je samo doshao i rekao aha to je emo,sad je to moderno i odjednom su svi emo,to je isti sluchaj kao sa Air Ljax pocheo jedan da nosi,zavrshilo se da ih nosi skoro ceo Bg jer su cool kako neko kazhe
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 4:56 pm

official emo thread - Page 2 572148 nesto tipa Rites of spring... e sad mi zapucao mozak totalno :S

seticu se jos tih pocetnih bendowa jer su stwarno totalno drukciji od toga sto je emo sada...


@ I <3 Mao : da emocore je muzika,emowci su ljudi a scene je stil to EMO je nesto sto je nastalo jer je gomila klinaca krenula da se lozi na te myspace famous likowe a bez odgowarajuceg znanja o muzici oni su krenuli swe to da stawljaju kod etiketu "EMO"
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:01 pm

aj ovako kada si ti chula za emose?
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:02 pm

Emo nikad nije ni postojao. Mislim nesto sto je toliko ,,fake'' i izlizano i bez poente ustvari i ne postoji.
Karirano je zakon. I Skoti (jel oni? XD) su ti koji su ,,izmislili'' karo. Crveni karo -drool-
Ironija: crveni karo sa zelenim sarama XDD
Siske u stranu se nose jos od kad je sveta i veka XD To su VK iskoristili i napraili nesku junik XD
Air max, ne , ne, samo ne air max. I'm dying. Kako su to RUZNE patike. Ali ruzne. Converse, Mary janes, Shelly's i Creepers rulaju. Tako je i bilo i ostace. Sad ubacuju neke pu puj patike
Pa to je to. Kroz neko vreme svi ce kao: A sta je to?

Emo je skraceno od emotional. A u tekstovima pesama su se nasli kako su pevaci, glavni ljubljeni i jedini, ostavljeni i kukaju i patetisu do zla boga.

E korovi su zakon. Trashcore, blackcore, folkcore
YeaH XD

Edit: Evo i ja da kazem. Procitala sam to u BRAVO-u. I pocelo je tako da me nervira. Mali idiot. Secam se da je bio neki strip...
I eto, sutradan svi aaa ja sam emo
-.-''
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:05 pm

To pokushavam da kazhem sve vreme
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:06 pm

karo yeah! i starke i old school!!!!

ja sam za emo cula pre jedno 3-4 godine kad sam bila kod tetke u nemackoj kad se masa ljudi lozila na onaj sugawi tokio hotel pa mi je brat pricao za emose i ja nisam kapirala o cemu se radi dok nisam potrazila na netu :S
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:12 pm

Tokio hotel 'till veru end XDD Omg, kad se setim da sam ih slusala.

Sraaaj bistudselbist (oprostite poznvalaci nemackog XD ali moj je dno dna XD)

Ne razumem poentu ovih patika. Tako su ruzne. Da li stavrno danasnja omladina nema ukus ili jednostavno im je nesto upalo u oko pa im muti vid XD?

official emo thread - Page 2 Nike-air-max-running-man
^ovakve patike ima jedan lik iz skole XD I plus kad obuce one gej trenerke. Gore siroko a dole uuusko. I plus carape da se vide. Oh no no. Carape MORAJU da se vide. Eh, sive trenerice, zelene patike, roza svit jirs majica. Mwaa! Odlicno!
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:14 pm

jaoj kako su fuj!

ne znam zasto bi neko bio toliki mazohista da to nosi u jawnosi Shocked
Na vrh Go down
Mai Mai-chan

Mai Mai-chan


Broj komentara : 912
Age : 32
Registration date : 2009-02-15

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:17 pm

Quetim (citat):
Tokio hotel 'till veru end XDD Omg, kad se setim da sam ih slusala.

Sraaaj bistudselbist (oprostite poznvalaci nemackog XD ali moj je dno dna XD)

Ne razumem poentu ovih patika. Tako su ruzne. Da li stavrno danasnja omladina nema ukus ili jednostavno im je nesto upalo u oko pa im muti vid XD?

official emo thread - Page 2 Nike-air-max-running-man
^ovakve patike ima jedan lik iz skole XD I plus kad obuce one gej trenerke. Gore siroko a dole uuusko. I plus carape da se vide. Oh no no. Carape MORAJU da se vide. Eh, sive trenerice, zelene patike, roza svit jirs majica. Mwaa! Odlicno!


Izostavila si da moraju da budu bele charape xD
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:20 pm

@ *nYaPpy_DaNnY*
Samoubojstvo XD

@I <3 Mao

A pa da, i naravno da na njima pise ,,addidas'' ili ,,nike'' ili znate vec :d
Na vrh Go down
Danny_Akumu

Danny_Akumu


Broj komentara : 457
Age : 32
Registration date : 2009-02-17

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeMon Apr 20, 2009 5:21 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Shocked
[b] UZASNOOOO!!!!!!!!
Na vrh Go down
Quetim

Quetim


Broj komentara : 690
Registration date : 2009-03-04

official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitimeTue Apr 21, 2009 3:53 am

*nYaPpy_DaNnY* (citat):
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Shocked
[b] UZASNOOOO!!!!!!!!

Odvratno!
Na vrh Go down
Sponsored content





official emo thread - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: official emo thread   official emo thread - Page 2 Icon_minitime

Na vrh Go down
 
official emo thread
Na vrh 
Stranica 2/4Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Cosplay -da LOL thread-
» Happy b-day thread.

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
JRock Balkan :: Off Topic :: Spam area-
Idi na: